Yenimahalle İkinci El Eşya Alanlar

Firmamız Sarışen Spot ikinci el eski eşyalarınız için en uygun teklifi verecektir. Ankara Yenimahalle ilçesinde bulunan her türlü eski veya yeni ikinci el eşyalarınızı bize danışmadan satmayın. Profesyonel servis ağımız ile en kısa sürede eşyalarınız bulundukları adresten teslim alınır. Ödemeniz anında nakit olarak yapılır.

İkinci el eşya foto gönder Whatsapp uygulaması (0533 736 93 11) üzerinden ikinci el eski eşyalarınızın fotoğraflarını gönderin. Bizi arayıp eşyalarınız hakkında bilgi vererek de teklif isteyebilirsiniz.

Yenimahalle ikinci el eşya alım satımı

Hiç kulanılmamış ikinci el eşya alımı

Hiç kullanılmamış, sıfır  2. el eşyalarınız için de bizden teklif alabilirsiniz. Sarışen Spot, Yenimahalle ilçesinde ikinci el eşya alanlar olarak başarıyla faaliyet göstermektedir. İkinci el eşyalarınız için en uygun teklif verilir.

Eşyalar ne zaman teslim alınır

Anlaşma sağlandığında, size en yakın servisimiz eşyalarınızı hızlı bir şekilde bulunduğu adresten teslim alır.

İkinci el eşya almak istiyorsanız

Eğer spot eşya veya ikinci el eşya satın almayı düşünüyorsanız da bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda elimizde bulunan eşyaların fotoğraflarını size hızlıca iletebiliriz.

Satın almak istediğiniz eşya grubunun bilgilerini de aynı telefondan bize ulaştırabilirsiniz.

İkinci el eşya alım süreci nasıl işler

Tekliflerimiz kendi eksperlerimiz tarafından değerlendirilir ve sonuç bize iletilir. Son değerlendirmeler de tarafımızdan yapılıp teklifler ilgili kişilere gönderilir. Eşyalarınız için en uygun teklifi aldığınızdan emin olabilirsiniz.

  • Whatsapp üzerinden eşyalarınızın fotoğraflarını gönderin.
  • Sizin için en uygun teklifi hazırlayıp hızlıca gönderelim.
  • Fiyat konusunda anlaşmaya varılırsa, eşyalarınızı yerinde görüp teslim alalım.
  • Yenimahalle bölgesindeki en yakın servisimiz sizinle bağlantı kursun.
  • Ödemenizi eşyalarınızı teslim alırken, nakit olarak yapalım.
  • Ankara'nın tüm ilçe ve semtlerinde 2. el eski eşya alım satımı yapmaktayız.

İkinci el eşya almak veya satmak istiyorsanız bizimle bağlantıya geçmeden karar vermeyin,. Satmak istediğiniz eşyalarınız  için uygun teklifi en kısa sürede tarafınıza ulaştırırız.