Gölbaşı İkinci El Eşya Alanlar

Yüksek bedellerden ikinci el eşya alıyoruz

Ankara içinde hizmet veren firmamız Sarışen Spot, Gölbaşı ilçesindeki eski eşyalarınızı veya hiç kullanımamış yeni ürünlerinizi piyasa şartlarına göre uygun bedellerden adresinizden satın alıyor. Kafanızın rahat etmesi için eşyalarınızı bizden teklif almadan kesinlikle satmayın.

İkinci el eşya foto gönder Eski eşyalarınızın fotoğraflarını Whatsapp üzerinden bize gönderirseniz anında teklifimizi iletebiliriz. İsterseniz telefon ile arayıp 2 El eşyalarınız hakkında bilgi vererek de teklif isteyebilirsiniz. Kabul kriterlerimize uyan her türlü ikinci el eşyanızı satın alabiliriz.

Gölbaşı ikinci el eşya alanlar satanlar

Sarışen Spot, Ankara ikinci el eşya

Ankara'da ikinci el eşya konusunda yıllardır başarıyla hizmet veren firmamız sizin için en uygun teklifi gönderecektir. Uzman ekibiyle ve güleryüzlü hizmet anlayışıyla her zaman yanınızdayız. Ankara'da tüm ilçe ve semtlere hizmet vermekteyiz. Telefon ile arayarak size en yakın servisimizin sizinle bağlantıya geçmesini sağlayabilirsiniz.

2 El eşyalarınızı bulunduğu yerden teslim alıyoruz

İkinci el eşyalarınızı adresinizden teslim alıyoruz. Bölgenize en yakın servisimiz en kısa sürede eşyalarınızı bulunduğu adresten teslim alır.

Ödemeniz eşya tesliminde yapılır

Ödemeleriniz eşya tesliminde nakit olarak yapılır.

Spot eşya satın almak istiyorsanız

Eğer ikinci el veya spot eşya satın almak istiyorsanız da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda elimizdeki eşyaların fotoğraflarını anında sizinle paylaşabiliriz. Satın aldığınız eşyaları adresinize teslim ediyoruz. Ürünlerin kurulumlarını ücretsiz olarak yapıyoruz.

Bize danışmadan Gölbaşı ilçesindeki eşyalarınızı kesinlike satışa çıkarmayın. Bizden teklif almadan eşyalarınızın satışına karar vermeyin.

  • İkinci el eşyalarınız hakkında bilgi verin,
  • Teklifimizi gönderelim,
  • Size en yakın servisimiz sizinle temasa geçsin
  • Eşyalarınızı bulunduğu adresten teslim alalım,
  • Nakit olarak ödemenizi yapalım