Çubuk İkinci El Eşya

Ankara Çubuk ilçesinde 2. el  eşyalarınızı satmak istiyorsanız bizden teklif almadan satışa karar vermeyin, aşağıdaki telefon numaramıza eşyalarınızın bir kaç açıdan çekilmiş fotoğraflarını gönderebilirseniz en kısa sürede size teklifimizi göndeririz.

İkinci el eşya foto gönder Her nevi ikinci el eşyanızı satın alabiliriz, yeni veya az kullanılmış eşyalarınızı en iyi piyasa değerinden satın alıyoruz. Çamaşır makinesi, halı, bulaşık makinesi, televizyon, bilgisayar, ofis malzemeleri, yemek takımı, oturma grubu, tek koltuk, sandalye, yatak odası takımı ve benzeri her türlü ikinci el eşyanız için bizden teklif alabilirsiniz.

Çubuk eski eşya alım satım

Ankara ikinci el eşya sektöründe uzun yıllar hizmet eden firmamız, sizler için en uygun teklifi gönderecektir. Ankara'nın her yerine servisimiz ve hizmetimiz vardır, eşyalarınız nerede olursa olsun adresinizden teslim alıp, ödemenizi anında yapıyoruz

İkinci el veya spot eşya almak istiyorsanız da bizimle temasa geçebilirsiniz, aradığınız ürünlere göre elimizdeki eşyaların fotoğraflarını ve özelliklerini anında sizinle paylaşabiliriz.

Eğer bizden eşya satın aldıysanız, eşyalarınız adresinize teslim edilir ve kurulumları yapılır, bu işlemler için ek ücret talep edilmez.

Ankara Çubuk ilçesindeki en yakın servisimiz çok kısa bir sürede sizinle temasa geçecektir, bunun için telefon numaramıza mesaj bırakmanız yeterlidir. Eşyalarınızın satışını bizden teklif almadan yapmayın.

  • İkinci el eşyanızın fotoğraflarını gönderin,
  • En iyi fiyat teklifini hazırlayıp gönderelim,
  • Adresinizden teslim alıp ödemenizi yapalım.