Etimesgut İkinci El Eşya Alanlar

Ankara Etimesgut ilçesinde bulunan ikinci el eşyalarınızı yüksek fiyatlarla satın alıyoruz. Ödemenizi anında nakit olarak yapıyoruz.

Her türlü eski veya yeni ikinci el eşyalarınız için bizden teklif isteyebilirsiniz. Firmamız Ankara ikinci el eşya alanlar konusunda yılardır özenle hizmet vermektedir. 

İkinci el eşya satmak istiyorsanız

Eski eşyalarınızın fotoğraflarını Whatsapp uygulaması ile telefon numaramıza (0533 736 93 11) iletin. Eğer bu uygulamayı kullanmıyorsanız telefon ile arayarak veya not bırakarak da eşyalarınızın özelliklerini bize iletebilirsiniz.

İkinci el eşya foto gönder Teklifimizi uygun bulduğunuz taktirde Etimesgut bölgesindeki en yakın servisimiz eşyalarınızı kapınızda teslim alır. Ödemeniz anında nakit olarak yapılır. İkinci el eşya alım satım konusunda yıllardır hizmet veren firmamız sizinle çalışmaktan memnuniyet duyacaktır..

Etimesgut ikinci el eşya alım satımı

Biz Kimiz

Ankara ikinci el eşya alım satım alanında uzun zamandır faaliyette olan Sarışen Spot uzman ekibi ile hep yanınızdadır. Az kullanılmış veya hiç kullanılmamış eşyalarınızı yüksek fiyatlarla satın alıyoruz. Teklif almak için bize mesaj atmanız yeterlidir. Uzman kadrosu ile uzun yıllar bu sektörde hizmet veren Sarışen Spot eşyalarınıza en uygun teklifi verecektir.

Neler alıyoruz: Etimesgut ikinci el eşya alanlar olarak ikinci el veya yeni her nevi eşyanız için bizden teklif isteyebilirsiniz.. Koltuk takımı, yemek takımı, koltuk, sandalye, antika eşya, buzdolabı, televizyon, bilgisayar, sehpa, yatak takımı vb. Sizin için en uygun çözümü sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Teklif almanız için eski eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndermeniz yeterlidir. İsterseniz eşyalarınızı yerinde görerek de teklifimizi verebiliriz.. Telefonlarımıza mesaj bırakırsanız, en kısa sürede size dönüş yapıp gerekli bilgileri tarafınızdan alabiliriz.

Teklifler nasıl hazırlanır ve iletilir: Tekliflerimiz sadece kendi personelimiz tarafından hazırlanır ve direk olarak size gönderilir. Konusunda uzman arkadaşlarımız en kısa sürede teklifimizi size iletecektir. Etimesgut ikinci el eşya alanlar olarak sizin için en uygun teklifi göndereceğimizden emin olabilirsiniz.

Tekliflerimiz herhangi bir firma veya kişilerle paylaşılmaz veya ortak hazırlanmaz.

Eşyalar nasıl teslim alınır: Eşyalarınız sizin belirleyeceğiniz bir gün ve saatte adresinizden teslim alınır. Her türlü şikayetinizi bize iletebilirsiniz. Gerekli tüm düzeltmeler anında gerçekleştirilecektir. Ankara tüm ilçe ve semtlerine servislerimiz mevcuttur.

İkinci el eşya satın almak istiyorsanız

Eğer eski eşya satın almak istiyorsanız, firmamız sizin için en uygun seçimleri en kısa sürede sunacaktır. Eşyalarınız adrese teslim edilir ve yerinde kurulum yapılır. Herhangi bir ek ücret talep edilmez. Spot eşya mağazamızı ziyaret ederek de satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz elimizde hazırda bulunan eşyaların fotoğraflarını ve özelliklerini gönderebiliriz.

İkinci el eşya alım satım süreci nasıl işler

Eski eşyalarınız için en uygun teklifi vermek için hazırız. Bizden teklif almadan eşyalarınızın satışını yapmayın. Eğer ikinci el eşya satın alma niyetiniz varsa ürünlerimizi görmeden karar vermeyin.

  • Whatsapp uygulaması üzerinden ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını ve özelliklerini bize gönderin.
  • Eşyalarınız için en uygun teklifi hazırlayıp en kısa sürede size gönderelim.
  • Anlaşmaya vardığımız taktirde, eşyalarınızı yerinde teslim alalım.
  • Ödemenizi anında nakit olarak yapalım.