Pursaklar İkinci El Eşya

Ankara ikinci el eşya alanlar sektöründe uzun yıllar hizmet veren firmamız Sarışen Spot, Pursaklar ilçesinde bulunan 2. el eşyalarınız için en uygun teklifi verecektir. Bizimle görüşmeden eşyalarınızı elden çıkarmayın.

İkinci el eşyalarınızın fotoğraflarını (0533 736 93 11) telefon numaramıza göndererek bizden teklif alabilirsiniz.. Eşyalarınızı en iyi fiyattan satmak için bizimle irtibatta olun.

İkinci el eşya foto gönder İkinci el eşya sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzman kadrosuyla her zaman yanınızdadır, her türlü (yatak odası, beyaz eşya, bilgisayar, antika, halı, yemek odası vb.) 2. el eşya için bizden teklif alabilirsiniz

Eşyalarınız bulunduğu adresten size en yakın servisimiz tarafından teslim alınır ve ödemeniz anında yapılır. Memnuniyet garantisi veren Sarışen Spot, her türlü problemi en kısa sürede .çözüme kavuşturur.

Pursaklar ikinci el eşya alım satımı

Tekliflerimiz kendi personelimiz tarafından hazırlanır ve kimseyle paylaşılmaz, Ankara ikinci el eşya alan firmalar arasında yıllarca güvenle hizmet veren firmamız size en uygun teklifi gönderecektir.

Pursaklar ikinci el eşya alanlar arasında yer alan firmamız Ankara'nın her ilçe ve semtine hizmet vermektedir. Bulunduğunuz bölgeye en yakın servisimiz sizinle en kısa sürede bağlantıya geçecektir.

Eğer 2. el eşya veya spot eşya satın almak isterseniz de bizimle irtibata geçmeden, elimizdeki eşyaları görmeden karar vermeyin. İsterseniz size en yakın bölgedeki mağazalarımızı ziyaret edebilir, sizin için uygun eşyaları satın alabilirsiniz

Satın aldığınız eşyalar ücretsiz olarak adrese teslim edilir ve kurulumları yapılır.

İkinci el eşyalarınızı satarken bizden teklif almayı unutmayın, yeni veya az kullanılmış eşyalarınız piyasa değerinde satın alınır.

  • Eşyalarınızın fotoğraflarını gönderin,
  • Teklifimizi telefon üzerinde size gönderelim,
  • Eşyalarınızı yerinde teslim alıp ödemenizi anında yapalım,
  • Ankara'nın her ilçesine hizmetimiz vardır