Çankaya İkinci El Eşya

 Ankara Çankaya ilçesindeki ikinci el eski veya yeni eşyalarınızı yüksek fiyatlardan satın alıyoruz. Eşyalarınızın satışına bizden teklif almadan karar vermeyin.

İkinci el eşya foto gönder Telefon numaramızı (0533 736 93 11) arayarak bilgi alabilirsiniz.. Whatsapp üzerinden eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek bizden teklif isteyebilirsiniz.

Yenimahalle ikinci el eşya alım satımı

İkinci el eşya alım satım

Firmamız 2003 yılından beri ikinci el eski eşya alım satım konusunda faaliyet göstermektedir. Yaklaşımını müşteri memnuniyeti üzerine kurmuş olan firmamız eşyalarınız için en uygun teklifi gönderecektir.

Eşyalarınız adresinizden teslim alınır: Teklifimiz sizin için uygun olursa, bulunduğunuz bölgedeki servisimiz ikinci el eşyalarınızı yerinden teslim alacaktır.

Ödemeler nakit olarak yapılır: Ödemeleriniz eşya tesliminde anında nakit olarak yapılır. Her türlü şikayetiniz için bizi arayabilirsiniz.

Her türlü ikinci el eşya alınır

Her türlü eşya için teklif isteyebilirsiniz. Buzdolabı, televizyon, koltuk takımı, bilgisayar, antik eşya, yatak odası takımı, masa, sandalye ve benzeri her türlü ikinci el eşya alımı yapıyoruz. Az kullanılmış eşyalarınızı sizleri çok fazla maddi kayba uğratmadan yüksek fiyatlardan alıyoruz. Çankaya ikinci el eşya almak veya satmak istiyorsanız bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

İkinci el eşya satın almak istiyorsanız

İkinci el eşya veya spot eşya almak istiyorsanız bizimle temasa geçebilirsiniz. Mağazalarımızı ve depolarımızı ziyaret ederek, size uygun eşyaları seçebilirsiniz. İsterseniz talepleriniz doğrultusunda sizin için uygun olabilecek eşyalarımızın fotoğraflarını Whatsapp uygulaması üzerinde hızlıca size gönderebiliriz.. Eşyalarınız adresinize teslim edilecek ve kurulumunuz ücretsiz olarak yapılacaktır. Telefonla arayarak da, ikinci el veya spot eşyalarımız hakkında detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

Hızlı ve kolay ikinci el eşya alımı satımı

Teklifler sadece firmamız uzmanları tarafından hazırlanır ve kimseyle paylaşılmaz, ikinci el eşya satışınız için size en uygun teklif gönderilecektir.

  • İkinci el eşyalarınızın fotoğraflarını Whatsapp üzerinden bize gönderin,
  • Uzmanlarımız eşyalarınız için piyasa şartlarındaki en uygun teklifi hazırlar,
  • En kısa sürede teklif tarafınıza ulaştırılır,
  • Verdiğimiz teklifi uygun bulursanız, eşyalar yerinde tekrar değerlendirilir,
  • Çankaya bölgesindeki en yakın servisimiz eşyalarınızı bulunduğu yerden teslim alır,
  • Eşya tesliminde ödemeniz nakit olarak anında yapılır,
  • Ankara tüm ilçe ve semtlere servisimiz vardır,

Eşyalarınızı satmadan önce bizden teklif almayı unutmayın. İkinci el eşya veya spot eşya talepleriniz varsa, elimizdeki ürünleri görmeden karar vermeyin.