Keçiören İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşyalarınızı yüksek fiyatlarla alıyoruz

Keçiören ilçesindeki ikinci el eşyalarınızı piyasa değerinde satın alıyoruz. Her türlü ikinci el eşya veya yeni eşyalarınız için bizden teklif alabilirsiniz. Whatsapp üzerinden (0533 736 93 11) eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek veya arayarak teklif alabilirsiniz.

İkinci el eşya foto gönder Eski eşya alanlar olarak sizleri mağdur etmeden en iyi fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz. Keçiören ikinci el eşya alanlar içinde saygın bir yere sahip olan firmamızdan teklif almadan eşyalarınızın satışına karar vermeyin.

Keçiören ikinci el eşya alanlar

Her tür ikinci el eşya alınır

Satmak istediğiniz her türlü ikinci el veya yeni eşyalarınız değerinden satın alınır. Oturma grubu, yatak odası takımı, koltuk takımı ve benzeri her nevi mobilya ürünlerini alıyoruz. Ayrıca tüm beyaz eşyalarınızı da yerinde teslim alıyoruz. Ayrıca antika değeri olduğunu düşündüğünüz eşyalarınız için de bizden teklif alabilirsiniz.

Eşyalarınızı adresinizden teslim alıyoruz: Keçiören ilçesindeki servisimiz eşyalarınızı adresinizden teslim alacaktır. Herhangi bir ekstra ücret talep edilmez.

Sarışen Spot Hakkında

Ankara ikinci el eşya alanlar sektöründe uzun yıllar başarıyla hizmet veren firmamız, uzman ekibiyle eşyalarınıza en doğru teklifi verecektir. Hizmet politikamız müşteri memnuniyeti esaslıdır. Herhangi bir sorunda direk olarak merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

İkinci el yeni eşyalarınızı en doğru fiyattan alıyoruz

Eğer elinizde yeni eşyalarınız varsa ve satmak istiyorsanız; sizi mağdur etmeyecek fiyatlarla satın alabiliriz. Az kullanılmış eşyalarınızı yüksek fiyatlardan satın alabiliriz.

Ödemeniz nakit olarak yapılır: Ödemelerimiz nakit olarak anında yapılır. Eşyalarınızı teslim almaya gelen ekibimiz ödemenizi nakit olarak yapacaktır.

Fotoğraf gönderin hemen teklif alın: Telefon numaralarımıza Whatsapp üzerinden eşyalarınızın fotoğrafını gönderirseniz anında teklifimizi iletebiliriz. Bu uygulamayı kullanmıyorsanız, telefonla arayarak eşyalarınız hakkında kısa bilgi vererek de teklif alabilirsiniz. Gerekirse eşyalarınızı yerinde görerek teklif verebiliriz.

Teklifimiz sadece size gönderilir: Tekliflerimiz kendi uzman eksperlerimiz aracılığıyla hazırlanır. Son değerlendirmelerden sonra size gönderilir.

Her türlü sıkıntıda yanınızdayız: Bu sektörde 15 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız, her türlü şikayetinizde yanınızda olacaktır. Merkezimizi arayarak şikayetlerinizi veya taleplerinizi iletebilirsiniz.

İkinci el eşya alım satım süreci

Keçiören bölgesinde ikinci el eşyalarınızı satmaya karar verdiyseniz bizden teklif almayı unutmayın.

  • Eski eşyalarınızın fotoğrafını gönderin, ya da kısaca bilgi verin,
  • Ekibimiz en yi teklifi hazırlayıp size göndersin,
  • Teklifimiz uygun bulursanız, bulunduğunuz bölgeye en yakın servisimiz eşyalarınızı adresinizden telim alsın
  • Ödemenizi anında nakit olarak yapalım
  • Ankara'nın her ilçe ve semtine servisimiz vardır