Sincan İkinci El Eşya

Ankara Sincan İlçesindeki 2. el eşyalarınızı değerinde alıyoruz. Whatsapp numaramız üzerinden bizimle bağlantıya geçip eşyalarınızı için anında teklif alabilirsiniz. Ankara ikinci el eşya sektöründe yıllarca başarıyla hizmet veren firmamız eşyalarınız için en uygun teklifi gönderecektir

İkinci el eşya foto gönder İkinci el eşyalarınızı size en yakın servisimiz adresinizden teslim alacak, ödemenizi de anında nakit olarak yapacaktır. Az kullanılmış eşyalarınız için sizleri mağdur etmeyecek fiyat teklifimiz olacağından emin olabilirsiniz.

Her türlü ikinci el eşya için ( buzdolabı, halı, antika, bilgisayar, televizyon, yemek takımı, yatak odası takımı, oturma odası grubu, çamaşır maiknesi, bulaşık makinesi vb.) bizden teklif alabilirsiniz..

Sincan ikinci el eşya alım satımı

Fiyat tekliflerimiz kimseyle paylaşılmaz, direk olarak kendi personelimiz tarafından hazırlanır ve sadece size gönderilir, bizden teklif almadan satışınıza karar vermeyin.

Sincan ikinci el eşya alanlar olarak, eski eşyalarınız için piyasa fiyatında teklif vereceğimizden emin olabilirsiniz. Ankara'nın tüm ilçe ve semtlerine hizmetimiz ve servisimiz vardır. Bölgenize en yakın ekibimiz direk olarak sizinle bağlantıya geçecektir..

Spot eşya veya ikinci el eşya almak istiyorsanız da bizimle bağlantıya geçebilirsiniz, elimizde bulunan eşyaların fotoğraflarını ve özelliklerini size gönderip fikir edinmenizi sağlayabiliriz.

Tüm işlemler adrese teslim olarak gerçekleştirilir ve yerinde kurulum yapılır, herhangi bir ekstra bedel talep edilmez.

Sincan'da oturuyorsanız ve ikinci el eşyalarınızı satmayı düşünüyorsanız, kesinlikle bizden de teklif almadan satış işleminizi başlatmayın.

  • İkinci el eşyalarınızı fotoğraflarını çekip bize gönderin,
  • Eşyalarınızın değerlendirilmesinden sonra teklifimizi gönderelim,
  • Siz en yakın servisimiz eşyalarınızı adresinizden teslim alsın,
  • Ödemenizi anında nakit olarak yapalım, hepsi bu.