Akyurt İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşyalarınızı yüksek fiyatlardan satın alıyoruz

Elinizdeki eski veya yeni ikinci el eşyalarınızı satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyin. Eski eşyalarınız yüksek bedellerden satın alıyoruz.

İkinci el eşya foto gönder İkinci el eşyalarınızın fotoğraflarını Whatsapp üzerinden bize gönderebilirsiniz. İsterseniz telefon ile arayarak da teklif isteyebilirsiniz. Ankara Akyurt ilçesindeki en yakın servisimiz sizinle bağlantıya geçecektir.

Akyurt ikinci el eşya alım satım, 2. el pazarı

Her tür ikinci el eşya alıyoruz

Ankara ikinci el eşya alanlar olarak satın alma kriterlerimize uyan her nevi eşyanızı satın alıyoruz. Yatak odası takımı, yemek takımı, oturma grubu, tek koltuk, sandalye, kanepe vb. mobilya ürünleri alıyoruz. Ayrıca, beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, bulaşık makinesi alıyoruz. Satın alma kriterlerimize uyan her türlü ikinci el eşyanız için teklif alabilirsiniz.

Eşyalar bulunduğu adresinden teslim alınır: Eski eşyalarrınızı bulunduğu adresten teslim alıyoruz. Bölgenizden sorumlu ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçip süreci başlatacaktır. Hiçbir rahatsızlık vermeden de  çok kısa zamanda süreci sonlandıracaktır.

Ödemenizi anında nakit olarak yapıyoruz: İkinci el eşya ve ürünleriniz için ödemeler, eşya tesliminde nakit olarak yapılır. Akyurt ikinci el eşya alanlar olarak müşteri memnuniyeti temel felsefemizdir.

İkinci el eşya veya spot eşya almak istiyorsanız

Eğer spot eşya veya ikinci el eşya almak istiyorsanız da taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda elimizdeki ürünlerin özelliklerini v e fotoğraflarını sizinle paylaşabiliriz. İkinci el eşya mağazamızı ziyaret ederek de talepleriniz temin edebilirsiniz. Eşyalarınızı adresinize teslim ediyoruz ve kurulumlarını ücretsiz olarak yapıyoruz.

Yüksek teklif için bizi arayın

Teklifler kendi personelimiz tarafından hazırlanır ve direk olarak size gönderilir. Yüksek teklif almak için bizi arayarak eşyalarınız hakkında bilgi verebilirsiniz.

Nakit olarak ödeme yapıyoruz

Eşyalarınızı teslim aldıktan sonra ödemenizi anında yapıyoruz. Herhangi bir ekstra ücret talep edilmez. Her türlü şikayetinizde merkezimizi arayarak bilgi verebilirsiniz.

Elinzdeki ikinci el eski veya yeni her türlü eşya için bizden teklif alabilirsiniz. Telefon numaralarımızdan bizi arayarak veya telefon numaralarımıza eşyalarınızın birkaç yönden çekilmiş fotoğrafını göndererek teklif isteyebilirsiniz.

  • İkinci el eşyalarınız hakkında bilgi verin,
  • Teklifimizi iletelim,
  • En kısa sürede eşyalarınızı bulunduğu adresten teslim alalım,
  • Ödemenizi nakit olarak yapalım,
  • Ankara'nın tüm ilçe ve semtlerine servisimiz vardır