Çankaya İkinci El Eşya Alanlar

Çankaya ilçesinde bulunan ikinci el eşyalarınızın satışına bizden teklif almadan karar vermeyin. Eski veya yeni tüm ikinci el eşyalarınızı piyasa şartlarına göre yüksek fiyatlardan satın alıyoruz. Eşyalarınızın ödemelerini teslimat anında nakit olarak yapıyoruz.

İkinci el eşya foto gönder Firmamız Sarışen Spot, uzun yıllar Ankara il sınırlarında, ikinci el eşya alanlar olarak başarıyla hizmet vermektedir. Kullanılmış veya kullanılmamış, farketmez, her nevi eski eşyanız için bizden teklif alabilirsiniz. 

İkinci el eşya için yüksek fiyat

İkinci el eşyalarınızın fotoğraflarını bize (0533 736 93 11) gönderin. Eşyalarınızın değeri uzman ekibimiz tarafından tespit edilsin. Piyasa şartlarına göre en yüksek teklif hazırlanıp, direk olarak size gönderilsin.

Teklifimizi kabul ederseniz, Çankaya ilçesindeki servisimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir. Eşyalarınız sizin belirlediğiniz gün ve saatte adresinizden teslim alınır. Ana faaliyet konusu İkinci el eşya alım satım olan firmamızda, müşteri memnuniyeti esastır.

Yenimahalle ikinci el eşya alım satımı

İkinci el eşya alım satım

Sarışen Spot uzun yıllar Ankara ikinci el eşya alım satım sektöründe hizmet vermektedir. Uzun yıllar beraber çalışan uzman bir ekibe sahibiz. Firmamız sektöründe birçok yeniliğe imza atmıştır. Teklif almak için, eşyalarınızın birkaç açıdan çekilmiş fotoğraflarını telefon numaralarımza göndermeniz yeterlidir. 2. el eşyalarınız için, piyasa şartları göz önünde bulundurularak, en yüksek fiyat teklifi gönderilecektir

Her tür ikinci el eşya alıyoruz

Çankaya ikinci el eşya alanlar olarak, kullanılmış, eski veya yeni her türlü ikinci el eşyanızı satın almaktayız. Beyaz eşyalar (Çamaşır, buzdolabı, Bulaşık Makinesi vb.), ofis malzemeleri, koltuk takımları, yatak odası takımları, yemek takımları ve benzeri tüm eşyalarınız için uygun çözümlerimiz olacaktır.

Eşyalarınızı bulundukları adreste görerek de teklifimizi hazırlayabiliriz.. Komple veya parça bazında eski eşyalarınız için teklif isteyebilirsiniz. Eşyalarınızın fotoğraflarını Whatsapp uygulaması üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

Teklif hazırlama süreci: Eşyalarınızın fotoğrafları bize ulaştıktan sonra, uzman personelimiz eşyalarınızın piyasa değerini belirler. En kısa sürede teklif hazırlanır ve direk olarak size iletilir. Çankaya ikinci el eşya alanlar olarak piyasa şartlarına göre en yüksek fiyat teklifi yapılacaktır.

Fiyat teklifleri sadece sizinle paylaşılır, başka firmalara veya şahıslara gönderilmez.

İkinci el eşyalarınız adresinizden teslim alınır

Bölgenize en yakın servisimiz sizinle bağlantıya geçer, belirlediğiniz gün ve saatte eşyalarınız bulunduğu adresten teslim alınır. Hemen hemen Ankara'nın tüm ilçe ve semtlerine hizmetimiz vardır.

Spot veya ikinci el eşya alacaksanız

Dilerseniz, spot eşya mağazamızda bulunan ürünlerin fotoğraflarını sizlere gönderebiliriz. Satın almayı düşündüğünüz eşya grubu hakkında bize bilgi verebilirseniz, sizin için en uygun çözümü bulabiliriz.

Satın alma süreci nasıl çalışır

Bizden teklif almadan ikinci el eşyalarınızın satışına karar vermeyin. Uzman kadrosuyla Sarışen Spot, eşyalarınız için en uygun teklifi gönderecektir.

  • İkinci el eşyalarınızın fotoğraflarını bizimle paylaşın.
  • Uzman ekibimiz eşyalarınız için en iyi teklifi hazırlayıp göndersin.
  • Bölgenizdeki en yakın servisimiz sizinle bağlantıya geçsin.
  • Eşyalarınız adresinizden teslim alınsın, ödemeniz anında yapılsın.