Altındağ İkinci El Eşya Alanlar

Altındağ ilçesindeki eşyalarınızı satın alıyoruz

Her türlü ikinci el eşyanızı adresinizden teslim alıp ödemenizi anında yapıyoruz. Altındağ bölgesindeki eşyalarınızı satmadan önce mutlaka bizden teklif alın. Altındağ ikinci el eşya alanlar olarak sektörde saygın bir yere sahip olan firmamız eşyalarınız için en iyi teklifi verecektir.

İkinci el eşya foto gönder Firmamız, eşyalarınız için en iyi teklif hazırlayıp çok kısa sürede size ulaştıracaktır. Eğer ikinci el eşya almayı düşünüyorsanız da bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz mağazamızı ziyaret ederek ihtiyacınız olan eşyaları seçebilirsiniz.

İkinci el eşya fotoğraflarını gönderin hemen teklif alın

Satmayı düşündüğünüz ikinci el eski veya yeni eşyalarınızın fotoğraflarını bize iletin, anında teklif alın. Whatsapp kullanarak 2. El eşyalarınız hakkında bilgil verebilir veya fotoğraflarını gönderebilirsiniz. İsterseniz direk olarak telefon numaramızdan bizi arayarak da  (0533 736 93 11) eşyalarınız hakkında bilgil verebilirsiniz.

Altındağ ikinci el eşya alım satımı

2. El eşyalarınızı yerinde teslim alıyoruz

Altındağ ilçesindeki eşyalarınız bölgeye en yakın servisimiz tarafından adresinizden teslim alınır. Herhangi bir ücret talep edilmez. İkinci el eşyalarınızı yerinde görerek de teklifimizi verebilir ve anında taşıyabilirz.

Sarışen Spot Hakkında

Sarışen Spot,  Ankara ikinci el eşya alanlar sektöründe uzun yıllar başarıyla hizmet etmiştir. Uzman personeli ile eşyalarınız için en iyi teklifi alacağınızdan emin olabilirsiniz. Her çeşit ürün satın alınır. Antika değeri olduğuna inandığınız eşyalarınız için de teklif gönderebiliriz. Az kullanılmış veya yeni olan ürünlerinize sizi mağdur etmeyecek teklifler verebiliriz. Anlaşmaya varıldıktan sonra çok kısa sürede herhangi bir rahatsızlığa imkan vermeden tüm işlemler tamamlanacaktır.

Her türlü ikinci el eşya satın alıyoruz

Her çeşit eşya alımı için bizi arayabilir ve teklif isteyebilirsiniz. Eşyalarınız en iyi şekilde incelenip değerlendirilecek ve mümkün olan en iyi teklif gönderilecektir. Satmayı düşündüğünüz eşyalar hakkında bize bilgil verebilir veya bir kaç açıdan çekilmiş fotoğraflarını gönderirseniz teklifimizi hemen iletebiliriz.

İster koltuk takımı, yatak odası takımı, yemek takımı ve benzeri mobilyalarınız olsun ister, çamaşır makinesi, buzdolabı, televisyon gibi beyaz eşya olsun bizden teklif alabilrsiniz.

Her zaman yanınızdayız

Tüm işlemler itina ile yapılır. Tüm işleri uzman ekibimiz tarafından Herhangi bir rahatsızlık vermeden tamamlanır. Her türlü şikayetinizi merkezimizi arayarak bildirebilirsiniz. Anında çözüm üretilecektir.

Eski eşya satın almak istiyorsanız

Eğer ikinci el eski eşya veya spot eşya satın almak istiyorsanız da bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Size elimizdeki eşyaların özelliklerini ve fotoğraflarını gönderip fikir sahibi olmanızı sağlayabiliriz.

Satın aldığınız eşyalar adrese teslim edilir

Satın aldığınız eşyaları servislerimiz adresinizde teslim eder. Kurulum ekibimiz tarafından yapılır. Ek ücret talep edilmez.

Eğer Altındağ ilçesinde oturuyor ve eşyalarınızı satmaya karar verdiyseniz, bizden teklif almadan satışınızı yapmayın.

  • Eşyalar hakkında tarafımıza bilgi verin
  • En iyi teklifi hazırlayıp gönderelim
  • Anlaşmaya varırsak, ikinci el eşyalarınızı adresinizden teslim alalım
  • Ödemenizi anında nakit olarak yapalım