Akyurt İkinci El Eşya Alımı Satımı

İkinci el eşyalarınız için en yuygun teklifi almak için bizimle bağlantıya geçin, aşağıdaki telefon numaramıza whatsapp üzerinden veya mesaj olarak eşyalarınızın fotoğraflarını gönderin teklifimizi hemen gönderelim.

İkinci el eşya foto gönder Ankara'da ikinci el eşya sektöründe yıllarca başarıyla hizmet vermiş olan firmamız, siz müşterilerimiz için en uygun teklifi hazırlayacaktır. Ankara Akyurt ilçesindeki tüm 2. el veya yeni eşyalarınızı en iyi fiyatlarla satın alıyoruz, eşyalarınızı adresinizden teslim alıp ödemenizi anında nakit olarak yapıyoruz.

Akyurt ikinci el eşya pazarı

Spot eşya veya ikinci el eşya almak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. İsterseniz elimizde bulunan eşyaların özelliklerini ve fotoğraflarını tarafınıza en kısa sürede iletebiliriz. Satın almış olduğunuz eşyalar adrese teslim edilir ve yerinde kurulum yapılır.

Akyurt ikinci el eşya alanlar olarak piyasa şartlarına göre en iyi teklifi vereceğimizden emin olabilirsiniz, fiyat tekliflerimiz direk olarak size gönderilir herhangi bir kimseyle paylaşılmaz.

2. el eşyalarınızı adresinizden teslim alıyoruz ve ödemenizi de anında nakit olarak yapıyoruz, teklifimizi uygun bulduğunuz taktirde size en yakın servisimiz derhal sizinle bağlantıya geçecektir.

Ankara Akyurt ilçesinde bulunan servisimizin sizinle bağlantıya geçmesini istiyorsanız, telefon numaramıza mesaj bırakın lütfen.

  • Eşyalarınıznın fotoğraflarını gönderin,
  • Eşyalarınızın piyasa değerini tespit edelim,
  • Teklifimizi en kısa sürede gönderelim,
  • Size en yakın servisimiz eşyalarınızı adresinizden teslim alsın,
  • Nakit olarak ödemenizi yapalım.