Bala İkinci El Eşya Alımı Satımı

Ankara'nın Bala ilçesinde oturuyorsanız, size en yakın servisimiz ile ikinci el eşyalarınızı yerinde görüp teklifimizi verebiliriz. Eşyalarınızı yerinde teslim alınır. Anlaşmaya varıldığı taktirde anında nakit ödeme yaparak eşyalarınızı alabiliriz.

Eğer eski eşya alımı yapmak istiyorsanız, taleplerinizi de bize aynı telefon numarası üzerinden iletebilirsiniz, sizin için en uygun durumdaki eşyalarımızın detaylı bilgilerini size en kısa sürede ulaştırırız.

İkinci el eşya foto gönder Whatsapp üzerinden (0533 736 93 11) elinizdeki satmayı düşündüğünüz eşya fotoğraflarını göndererek ya da bizimle temasa geçip detaylı bir şeiklde bilgi vererek de teklif alabilirsiniz.

Telefonla arayarak da eski eşyalarınız hakkında bilgi verebilirsiniz, ayrıca eşyalarınıza yerinde görerek de teklif verebiliriz.

Bala ikinci el eşya alım satımı

Hiç kullanılmamış veya kullanılmış her türlü 2. el eşyanız için teklif alabilirsiniz, Ankara 'da ikinci el eski eşya alan firmalar arasında en eskilerden biri olan firmamız Sarışen Spot, size en uygun teklifi verecektir.

Anlaşmaya vardığımız taktirde, eşyalarınızı yerinde teslim alıp nakit olarak ödeme yapabiliriz. Sadece Ankara Bala ilçesinde değil, tüm ilçe ve semtlere hizmetimiz mevcuttur. Eşyalarınız hakkında telefon ile de bilgi verebilirsiniz.

Satın alım yapmak istediğiniz eşya grubu hakkındaki bilgileri de aynı telefon numarası üzerinden bize iletebilirsiniz.

İster ikinci el eşya alımı, ister satımı olsun bizimle bağlantıya geçerseniz sizin için en uygun seçimi tarafınıza en kısa sürede ulaştırırız.

Birlikte çalışmak dileğiyle