Ayaş İkinci El Eşya Alımı Satımı

Ankara Ayaş ilçesinde bulunan  ikinci el eşyalarınızı bizden teklif istemeden satmayın, eşyalarınızın fotoğraflarını aşağıdaki numaramıza gönderin, teklifimizi anında gönderelim.

İkinci el eşya foto gönder İkinci el eşyanız ne olursa olsun (bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, televizyon, bilgisayar, halı, yatak odası takımı, yemek takımı, oturma grubu, koltuk, sandalye,ofis malzemeleri, takımı vb.) bizden teklif isteyebilirsiniz.

Ayaş ikinci el kullanılmış eşya alım satım

Ankara ikinci el eşya alanında başarıyla hizmet veren firmamız eşyalarınız için en iyi piyasa değerini tespit edip sizleri hiçbir şekilde mağdur etmeyecektir. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız her türlü şikayetinizi ve önerinizi dikkate alacaktır.

İkinci el eşya ihtiyacınız var ise mağazamızı ziyaret edebilir ya da dilerseniz, aradığınız eşya grubu kapsamında elimizdeki eşyaların fotoğraflarını ve özelliklerini tarafınıza gönderebiliriz.

Çubuk ikinci el eşya alanlar olarak size en yakın servisimiz sizinle bağlantıya geçecektir, telefon numaramızdan bize arayarak ya da mesaj bırakarak bizimle işleminizi başlatabilirsiniz.

  • Satmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını gönderin,
  • Uzmanlarımız en iyi fiyat teklifini göndersin,
  • Eşyalarınız en yakın servisimiz tarafından adresinizden alınsın,
  • Ödemeniz anında nakit olarak yapılsın