Mamak İkinci El Eşya Alanlar

Mamak bölgesi ve civarında bulunan ikinci el eski eşyalarınızı değerinden alıyoruz. Ödemenizi nakit olarak anında yapıyoruz. Bizleri telefonlarımızdan arayarak veya mesaj göndererek eşyalarınız hakkında bilgi verebilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

İkinci el eşya foto gönder Eğer kullanıyorsanız Whatsapp üzerinden eşyalarınızın fotoğraflarını (0533 736 93 11) telefon numaramıza gönderin. Teklifimizi en kısa sürede gönderelim. Eşyalarınız adresinizden teslim alınır.

İkinci el eşya ve ürünleriniz için yüksek fiyat

Satmak istediğiniz eşyalarınız için en iyi teklifi almak için mutlaka bizimle irtibata geçin. Mamak ikinci el eşya alanlar olarak eşyalarınız için en uygun teklif hazırlanıp onayınıza sunulacaktır.

Mamak ikinci el eşya alım satımı

Hizmet Bölgelerimiz: Ankara'nın tüm bölgelerinde hizmetimiz vardır. Bulunduğunuz bölgeye en yakın servisimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir.

Teklif hazırlama süreci: Konusunda uzman ekibimiz eski eşyalarınızın en iyi piyasa değerini tespit edip teklif gönderir. Telefon numaramızdan arayarak da anında teklif alabilirsiniz. Konusunda uzman kadromuz eski eşyalarınız için en yüksek fiyat teklifini verecektir.

Firmamız hakkında: Firmamız Sarışen Spot uzun yıllar Ankara ikinci el eşya alanlar sektöründe hizmet vermektedir. Memnuniyet garantisiyle hizmet veren firmamız, her türlü problemi en kısa sürede çözme garantisi verir.

Satın aldığımız ikinci el eşyalar

Her türlü ikinci el eşyanız için bizden teklif alabilirsiniz. Tekliflerimiz piyasa şartları gözönünde bulundurularak hazırlanmaktadır.

Spot veya ikinci el eşya satın almak istiyorsanız

Satın almak istediğiniz 2. el eşya bilgilerinizi bize gönderebilirsiniz. Elimizde hazır olarak bulunan eşyalar içinde uygun olanlarının fotoğraflarını ve detaylarını anında gönderebiliriz. Ayrıca spot eşya mağazamızı ziyaret ederek de satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Eşyalarınızı adresinize teslim edilir. Kurulumları ücretsiz olarak yapılır.

İkinci el eşya alım satım süreci nasıl işler

Mamak ilçesindeki ikinci el eşyalarınız için bizden de teklif alın. Yeni veya az kullanılmış eşyalarınızı yüksek fiyatlardan satın alıyoruz.

  • İkinci el eşyalarınızın fotoğraflarını bize gönderin.
  • Sizin için en iyi teklifi hazırlayıp gönderelim.
  • Uygun görürseniz, eşyalarınızı yerinde teslim alalım.
  • Anında ödemenizi yapalım.