Site Kullanım Kuralları

1. www.ankaraikincielesyacilar.com Kullanım Şartları ve Koşulları

www.ankaraikincielesyacilar.com’a girişiniz ve kullanımınız aşağıda belirtilen şartlara tabidir. Yasaklanan amaçlar için bu site kullanılamaz. Bu websiteyi ziyaret ederek bu beyannamede belirtilen kural ve şartları kabul etmiş sayılırsınız. Site kurallarını ve kullanma şartlarını kabul etmiyorsanız, bu web sitesini kullanmayı bırakmalısınız.

2. Site Üzerindeki Haklar

Web sitemizde bulunan tüm telif hakları tasarım hakları, kaynak kodları, metin, patent ve fikri mülkiyet hakları (kayıtlı ve kayıtsız) ve bu sitede bulunan tüm içerikler (tüm uygulamalar da dahil olmak üzere) www.ankaraikincielesyacilar.com’un yegane mülkiyetinde kalacaktır.

Telif hakkı sahibinin önceden yazılı izni olmaksızın hiçbir içerik indirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, iletilemez, saklanamaz, satılamaz veya dağıtılamaz. Ancak, kişisel, ticari olmayan ev kullanımı hariç tutulmaktadır.

3. Yasaklanan Konular

  1. 1. Site sahibinin izni olmadan, website materyalleri başka bir yerde yayınlanamaz.
  2. 2. Ticari olmayan faaliyetler haricinde, websitemizin içeriğindeki hiçbirşey çoğaltılamaz, kopyalanamaz ve başka bir yerde yayınlanamaz.
  3. 3. Site üzerinde harici kod eklemeye çalışmak, içerik üzerinde manipülasyon yapmak kesinlikle hukuki olarak işleme tabi tutulacaktır.

4. Kullanım Değişikliği

Site sahibi, site üzerinde değişiklik yapmaya, içeriğin bir kısmını yayından kaldırmaya vb. tüm işlemler için tam yetkiye sahiptir.

5. Site İçeriği

Site sahibi, site üzerinde her türlü değişikliği yapabilir.