İkinci El Eşya Satmak İstiyorum

Ankara'da ikinci el eşya satmak istiyorum; diyorsanız en doğru adrestesiniz. Firmamız Sarışen Spot uzun yılların tecrübesi ve uzman kadrosu ile birlikte, ikinci el eşya alım satım konusunda hizmet vermektedir. İkinci el eşya ve ürünlerinizi satmaya karar verdiyseniz, mutlaka bizi arayın ve bizden teklif isteyin.

İkinci el mobilya, ikinci el televizyon, ikinci el yemek takımı, ikinci el oturma takımı, sandalye, buzdolabı, çamaşır makinesi vb. her türlü eşyayı satın alabiliriz. Satmayı düşündüğünüz ikinci el eşya ve ürünlerinizin fotoğraflarını bize gönderin anında teklifimizi iletelim. Bulunduğunuz bölgeden sorumlu servisimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir. Sizin için uygun olan gün ve saatte eşyalarınız bulunduğu adresten teslim alınır ve ödemeniz anında nakit olarak yapılır. İkinci el eşya satışına karar verdiyseniz bizden teklif almadan satışınızı yapmayın.

İkinci el eşya foto gönder İster dağınıklıktan kurtulmak, ister biraz para kazanmak, ister döngüsel ekonomiye katkı sağlamak için olsun, eşyalarınızı satmaya karar verdiyseniz mutlaka bizi arayın.

Sarışen Spot, ikinci el eşya alan firmalar arasında lider firmalardan biridir. Uzun yılların tecrübesi ve uzman kadrosu ile birlikte hizmet vermektedir. Sarışen Spot, İkinci el eşya ve ürünleriniz için en iyi teklifi sunacaktır.

Ankara'nın tüm ilçe ve semtlerine hizmetimiz vardır. İkinci el eşyalarınız adresinizden teslim alınacaktır. Eşyalarınızı tek tek veya toplu halde satın alabiliriz. Az kullanılmış eşyalarınız için çok cazip fiyat teklifimiz olacaktır.

Her türlü ikinci el eşya alıyoruz

İster mobilya olsun ister beyaz eşya olsun hatta antika olsun her türlü ikinci el eşya satın alabiliriz. Uzman kadromuz sizin için en uygun fiyat teklifini hazırlayacaktır. Size en hızlı çözümü sunabilmemiz için aydınlık bir ortamda, eşyalarınızın değişik açılardan çekilmiş fotoğraflarını bize göndermenizi isteyeceğiz. Anlaşmamız üzerine bölgenizden sorumlu ekibimiz sizin için uygun olan bir zaman diliminde eşyalarınızı adresinizden teslim alacaktır. Ödemeleri anında nakit olarak yapıyoruz. Firmamız uzun yıllardır ikinci el eşya alanlar olarak hizmet vermektedir.

Konusunda uzman ve deneyimli bir ekiple çalışmaktayız. Ankara'nın her yerine servisimiz mevcuttur. Nerede olursa olsun ikinci el eşyalarınız kapınızdan teslim alınır. Uzmanlarımızdan aklınıza takılan her soru için bilgi alabilirsiniz.

Yenimahalle ikinci el eşya alım satımı

İkinci el eşya satanlar ne düşünür?

Yapılan bir araştırmaya göre 4.000 kişinin %63'ü bir şey satmak için çevrimiçi pazaryerlerini kullanmış. Satılan en popüler ürünler ise giysi (%32), kitap (%26), mobilya (%21) ve oyunlar (%21) olmuş. İnternet üzerinden satış yapan kişilerin %79'u kullandıkları satış platformundan memnun kalmış.

Ancak internet üzerinden satışlar tamamen sorunsuz değildi - satıcıların %12'si kullandıkları platform hakkında müşteri hizmetlerine şikayette bulunmuş. Bu kişilerin %32'si platformun yanıtından memnun kalmamışi. Mutsuz olma sebepleri arasında en dikkat çekeni müşteri hizmetleri ile iletişime geçildiğinde gerçek bir kişiyle görüşememek olmuş.

İnternet üzerinde satış yapmadan önce dikkat etmeniz gerekenler

  • Satmayı düşündüğünüz ikinci el eşyanızın ayrıntılı bir açıklamasını yazın. Eşyanızın eksik parçaları varsa bunu belirtin. Kullanılmış bir ürün ise kusurlarını veya yıpranma durumunu belirtin.
  • Ürününüzün satılabilecek gerçekçi fiyatın araştırın. Değerinin ne olduğuna siz karar vermek yerine benzer ürünleri araştırın.
  • Stok görseller kullanmak yerine ürünün durumunu gösteren gerçek fotoğraflar kullanın. Çok sayıda fotoğraf kullanmak genellikle iyi bir fikirdir.
  • Platformun Şartlar ve Koşullarına dikkat edin. Satıcı koruması var mı? Bazı siteler alıcı korumasının yanı sıra satıcı koruması da sunar.

Satış sırasında

  • Uygulama içinde mevcut güvenli seçenekler varsa, pazar yeri dışında ödeme talep etmeyin veya kabul etmeyin.
  • Alıcı ile iletişiminizi mümkün olduğunca platform içinde tutun, aksi halde platformun mevcut korumaları geçersiz olabilir.
  • Ürününüzü faturada belirtilenden veya size pazaryeri tarafından verilen adresten farklı bir adrese göndermeyi kabul etmeyin. Alıcı, ürünün farklı bir adrese gönderilmesi konusunda ısrar ederse, satın alma işlemini iptal edin ve teslimat adresini güncellemesini isteyin.
  • Ürününüzü paketledikten sonra fotoğraflarını çekin. Tüm takip ayrıntılarını saklayın. Ürününüzün değeri yüksekse sigorta yapmayı düşünün.