İkinci El Eşya Satışı

Sarışen Spot olarak mağazamızda ikinci el eşya satışı yapmaktayız. İhtiyacınız olan eşyalara çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. İsterseniz instagram hesabımızdan elimizdeki ikinci el eşya ve ürünleri takip edebilir, ihtiyacınıza göre satın alabilirsiniz.

İkinci el eşya foto gönder İkinci el eşya alanlar konusunda Ankara'da yıllardır başarıyla hizmet vermekteyiz. Konusunda uzman ve tecrübeli kadromuzla her türlü yardımınzdayız. Satmayı düşündüğünüz eşyalar hakkında kısaca bilgi vererek bizden teklif alabilirsiniz. Whatsapp üzerinden eski eşya fotoğraflarını gönderirseniz değerlendirmemiz çok daha iyi olacaktır. Her türlü eşya için mutlaka bizden de teklif almayı unutmayın.

Ankara ikinci el eşya satışı

Ankara ikinci el eşya satışı

Ankarada ikinci el eşya satışı yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Eşyalarınızın fotoğrfalarını bize gönderin ve hemen teklifinizi alın. Elinizdeki her türlü eşya için teklif verebiliriz. İkinci el eşya ve ürünlerinizi yüksek bedellerden satın alıyoruz. Ankara içinde nerede olursanız olun eşyalarınızı adresiniden teslim alıyoruz. Ödemelerinizi anında nakit olarak yapıyoruz. Eşyalarınız konusunda uzman personellerimiz tarafından değerlendirilecektir. Ankara ikinci el eşya alım satım konusunda yıllardır başarıyla hizmet vermekteyiz..

Eşyalarınızın birkaç açıdan çekilmiş fotoğrfalarını gönderirseniz en kısa sürede teklifimizi iletebiliriz. Dilerseniz sizi ziayret edip eşyalarınızı yerinde görerek de teklifimizi verebiliriz. Telefon numaramızdan  (0533 736 93 11)  bizi arayın anında teklifimizi verelim. Eşyalarınızı hemen teslim alabiliriz. Teklifimiz tarafınızdan uygun bulunursa, bölgenizden sorumlu ekibimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecek ve alım satın sürecini başlatacaktır. İkinci el eşyalarınızı piyasaşartlarına göre değerlendirilir ve en uygun fiyat tekşlifi verilir. Ankara'nın her yerine servisimiz ve hizmetimiz vardır. Dilerseniz eşyalarınızı yerinde görerek de teklifimiz verebiliriz. Eşyalarınızı ücretsiz oalrak adresiniden teslim alınacaktır ve ödemeleriniz de eşya tesliminde nakit olarak yapılacaktır.

Ankara eski eşya alımı

Ankara içi nerede olursa olsun eski eşya alımı yapmaktayız. Satmayı düşündüğünüz her çeşit eski eşya ürün için bizden teklif alabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz fotoğraflar konusunda uzman ekibimiz tarafından incelenir ve değerlendirilir. Eski eşyalarınızı yüksek bedellerden satın alıyoruz. Anlaşmaya varıldığı taktirde size en yakın servisimiz alım satım sürecini başalatacak ve en kısa sürede de sonlandıracaktır. Eşyalarınızı satmadan önce mutlaka bizimle bağlantıya geçin.

Her türlü eski eşya alınır

Satmaya karar verdiğiniz her türlü eşya için mutlaka bizden de teklif alın. Ankara'da ikinci el eşya satışı yapmak istiyorsanız, uzman ekibimizin eşyalarınızı değerlendirmesini ve teklif göndermesini talep edin. Uzun yıllar bu sektörde faaliyet göstermekteyiz. Müşteri memnuniyet esasına dayanan çalışma felsefemiz vardır. İkinci el eşya konusunda aklınıza takılan her türlü konu için uzman ekibmizden yardım isteyebilirsiniz. Toplu eşya satışlarında çok daha cazip tekliflerimiz olacaktır. Teklifimizi uygun bulursanız çok kısa sürede süreç tamamlanacaktır. Sizler için en iyi hizmeti hedeflemekteyiz.

Hemen teklif alın!

Telefon numaramızdan, (0533 736 93 11)  arayarak hemen teklif alabilirsiniz. Eğer eşyalarınızın fotoğrfalarını da gönderebilrseniz çok da doğru bir değerlendirme yapılabilecektir. İSterseniz, sizin için uygun olan bir zamamn diliminde eşyalarınızı adresinizde görüp anında teklifimizi verebilriz. Bölgenizden sorumlu ekibimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçerek en doğru teklifi gönderecektir. Aklınıza takılan her türlü soru için uzman personelimizden yardım alabilirsiniz.

Eşyalarınız hakkında kısaca bilgi verin veya fotoğraflarını gönderin, anında teklifinizi alın. Ankara içi her noktaya servisimiz vardır. Eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından değerlendirilir ve piyasa şartlarına göre en uygun teklif anında gönderilir. Anlaşma durumunda yetkili personelimiz sizinle bağlantıya geçecektir ve alım satım sürecini başlatacaktır. Ödemeleriniz eşya tesliminde anında nakit olarak yapılır. Her çeşit ikinci el eşya için bizden teklif alabilirsiniz.