İkinci El Eşya Alanlar Ankara

2003 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, ikinci el eski eşya alanlar konusunda faaliyet gösteren en eski firmalardan biridir. Yıllardır güleryüzlü ve konusunda uzman personelimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

İkinci el eşya foto gönder Ankara'da ikamet ediyor ve ikinci el eşyanızı satmak istiyorsanız, bizden fiyat almadan kesinlikle eşya satışınızı yapmayın. Her türlü ikinci el eşyanızı yerinde teslim alıp nakit ödemenizi anında yapıyoruz, Ankara'nın tüm ilçe ve semtlerinde servislerimiz  mevcuttur,  eşyalarınızı elden çıkarmadan önce mutlaka bizden teklif alın.

İkinci El Eşya Alanlar Ankara

Ankara ikinci el eşya alım satım

İkinci el eşyalarınızın fotoğraflarını WHATSAPP aracılığı ile numaralarımıza (0533 736 93 11) ulaştırırsanız, en kısa sürede en uygun teklifi göndeririz. Ankara'nın neresinde olursanız olun eşyalarınız yerinde teslim alınır ve ödemeniz anında yapılır, her türlü eşyanız için teklif isteyebilirsiniz. İkinci el eşya alan firmalar içinde en uygun teklifin bizimki olduğunu göreceksiniz.

Fotoğraf gönderin anında teklifinizi alın

 • Yerinde teslim ve anında ödeme,
 • Whatsapp aracılığı ile  0533 736 93 11 çok kısa sürede teklif alın,
 • İsterseniz ikinci el eşyalarınızı yerinde görüp teklif verebiliriz,
 • En uygun fiyat garantisiyle gönlünüz rahat eder,
 • Ankara'nın tüm ilçe ve semtlerinde hizmetimiz mevcuttur,
 • Ayrıca telefon ile arayıp gerekli bilgileri tarafımıza iletebilirsiniz,
 • Eşyalarınız için en uygun bedel teklif edilecektir.

Ankara ikinci el eşya pazarı

Bize her türlü ikinci el veya hiç kullanılmamış eşyalarınız (Koltuk Takımları , Yatak Odası Takımı, Yemek Odası Takımı, Oturma Grupları, Beyaz Eşya, Led ve Lcd Tv, Halı, Baza ve Yatak vb.) için danışabilirsiniz, eşyalarınız konusunda deneyimli personellerimiz tarafından incelenir ve piyasa şartlarındaki en uygun fiyat teklif edilir. Ankara'da yüksek fiyatlarla ikinci el eşyalarınızı yerinde alıyor ödemeyi anında nakit olarak yapıyoruz.

Ankara eski eşya alan yerler

Ankara'da eski eşya alan yerler karayışındaysanız en doğru adrestesiniz. Aklınıza takılan her konu ve soruda uzman personelimizden yardım alabilirsiniz. Eşyalarınız uzun süre ikinci el eşya konusunda çalışmış tecrübeli personelimiz tarafından incelenmektedir. Mağdur edilmeyeceğinizden,piyasa şartlarına göre en doğru teklifi alacağınızdan emin olabilrsiniz. Teklifimiz sizin için de uygun olursa ilgili ekibimiz sizinle bağlantıya geçecek ve süreci başlatacaktır.

Whatsapp Üzerinden Teklif Alın

Eğer Whatsapp uygulamasını kullanıyorsanız, 0533 736 93 11  telefon numarası üzerinde ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını gönderip, çok kısa sürede teklif alabilirsiniz.

Eğer telefonunuzda bu uygulama yok ise telefon ile arayıp gerekli bilgileri taraımıza iletebilirsiniz, gerekirse eşyalarınızı yerinde görüp teklifimizi verebiliriz. Dilerseniz çağrı bırakarak, ilgili personelimizin sizi aramasını da sağlayabilirsiniz.

 • Eğer Whatsapp uygulaması üzerinden eşyalarınızın fotoğraflarını gönderin,
 • Eşyalarınızın teslim alınacağı ilçe ve semti belirtin,
 • Sizin için en uygun teklifi hazırlayıp gönderelim,
 • Şartlarda anlaşılırsa, eşyalarınızı yerinde teslim alalım,
 • Ödemenizi eşya tesliminde nakit olarak yapalım,
 • Her türlü ikinci el eşyanız için teklif isteyebilirsiniz