İkinci El Eşya Alan Yerler

Ankarada ikinci el eşya alanlar olarak her türlü eski eşya veya hiç kullanılmamış yeni eşyalarınızı yüksek bedellerden satın alıyoruz. 2. el spot eşya taleplerinizi de bize iletebilirsiniz. Mağazamızı ziyaret ederek elimizdeki ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

İkinci el eşya foto gönder Firmamız, Ankara ikinci el eşya alanlar konusunda uzman ekibi ile birlikte yıllardır başarıyla hizmet vermektedir. Satmayı düşündüğünüz her türlü eşya ve ürün için mutlaka bizimle bağlantıya geçin. İkinci el eşyalarınızı yüksek bedellerden satın alıyoruz. İsterseniz eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp uygulaması üzerinden bize gönderin ya da telefon ile arayarak eşyalar hakkında bilgi verin. Verdiğiniz bilgiler ışığında uzman ekibimiz tarafından teklifiniz an kısa sürede size ulaştırılacaktır.

Ankara ikinci el eşya alan yerler

2. El Spot Eşya Alanlar

Elinizde toplu halde satmayı düşündüğünüz spot eşya var ise dorğu yerdesiniz. Elinizdeki her tülü spot eşya ve ikinci el eşyaları yüksek bedellerden satın alıyoruz. Ankara'nın neresinde olursa olsun eşyalarınız bulundukları adresten teslim alınır. Eşyalarınızı piyasa şartlarını gözönünde bulundurarak en iyi şartlarda alıyoruz. Ankara'nın her noktasına servisimiz ve hizmetimiz vardır. Ödemelerinizi eşya tesliminde nakit olarak yapılır. Ankara ikinci el eşya alan yerler kapsamında faaliyet gösteren firmamız Sarışen Spot, uzman personeliyle he zaman yanınızdadır.

Teklif almak için eşyalarınız hakkında kısaca bilgi verin ya da fotoğraflarını whatsapp uygulaması üzerinden bize gönderin. Ödemeler eşya tesliminde anında yapılır. Telefon numaramızdan  (0533 736 93 11) bizi arayabilir veya eşya fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından incelenen eşyalarınız için en uygun teklif gönderilecektir. Piyasa şartlarına göre en uyugn teklifi vereceğimizden emin olabilirsiniz.Ankara'nın her yerine servisimiz vardır. Eşyalarınızı isterseniz yerinde görerek de teklifimizi verebiliriz. Ankara'nın neresinde olursa olsun eşyalarınız adresinizden teslim alınır.

Ankarada eski eşya alım satım

Satın alım kriterlerimize uyna her türlü eşya için teklif verebiliriz. Mobilya, beyaz eşya, elektronik eşya, antika eşya her ne olursa olsun mutlaka bizden teklif almayı unutmayın türlü ikinci el eşya veya hiç kullanılmamış ürünler için teklif isteyebilirsiniz. Vermiş olduğunuz bilgiler veya fotoğraflar uzman personellerimiz tarafından değerlendirilir ve en uygun fiyat teklifi verilir. İkinci el eşyalarınızı yüksek bedellerden yerinde alıyoruz. Ödemeleriniz eşya tesliminde nakit olarak yapılır. Fiyat teklifimiz üzerinde anlaşmaya varırsak bölgenizden sorumlu personelimiz kısa sürede sizinle bağlantıya geçip süreci başlatacaktır.

Ankara eski eşya alanlar

Ankara'da uzun yıllar eski eşya alanlar konusunda hizmet vermekteyiz. Her türlü eşya için teklif isteyebilirsiniz. Uzman ekibimize her türlü konuda danışabilirsiniz. İkinci el eşyalarınız konusunda uzman ekibimiz tarafında incelenir ve fiyatlandırılır. Piyasa şartlarına göre en iyi teklifi alacağınızdan emin olabilirsiniz. Sizleri mağdur etmeyecek fiyat politikamız vardır. Toplu alımlarda çok daha cazip fiyat tekliflerimiz vardır. Ankarada bulunuyorsanız ve eski eşyalarınızı satmaya karar verdiyseniz mutlaka bizimle bağlantıya geçin.

Telefon ile arayarak teklif alabilirsiniz

Telefon numaramızdan, (0533 736 93 11)  arayıp eşyalarınız hakkında bilgi verek de teklifinizi anında alabilirsiniz. Eşyalarınızın daha iyi değerlendirilebilmesi için satmayı düşündüğünüz eşyaların birkaç açıdan çekilmiş fotoğraflarını gönderebilirsiniz.

Size uygun olursa ikinci el eşyalarınızı yerinde görerek de teklif oluşturabiliriz. Teklifimiz sizin için de uygun olursa bölgenizden sorumlu ekibimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçerek alım satım işlemini başlatacaktır. Uzman personellerimizden ikinci el eşya konusunda her türlü desteği alabilirsiniz. Bizi arayın eski eşya fotoğraflarınızı bize gönderin hemen teklifinizi alın. Ankara içinde her yere servisimiz ve hizmetimiz vardır. Eşyalarınız ücretsiz olarak adresiniden teslim alınır. Uzman personelimiz tarafından eşyalarınız değerlendirlir. Sizin için uygun olan bir zaman diliminde eşyalarınız adresiniden teslim alınır. Ödemeniz eşya tesliminde anında nakit olarak yapılır. Her türlü eşya için bizden teklif alabilirsiniz.