İkinci El Eşya Alan Yerler

İkinci el eşya pazarı hakkında aklınıza takılan tüm sorular için bizi aramayı unutmayın. Sarışen Spot ikinci el eşya alım satım konusundaki doğru adresiniz.
Yıllardır eski eşya pazarında başarıyla faaliyette olan firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için gerçekten çok teşekkür ederiz. Sizlerin desteği bizim için en büyük kazançtır. Siz de aklınıza takılan her soru için uzmanlarımızdan bilgi ve destek alabilirsiniz.

İkinci el eşya foto gönder Hemen hemen her çeşit eşya almaya çalışıyoruz. Fakat bazı kriterlerimiz söz konusudur. Uzman ekibimiz gönderdiğiniz fotoğrafları veya eşya hakkında bilgilendirmelerinizi dikkatlice inceleyip sonucu size bildireceklerdir. Eşyalarınız için en uygun teklifi verebilmek için çaba göstermekteyiz. Ankara merkezli firmamız ile uzun yıllardır bu sektörde başarıyla faaliyet göstermektedir. Arkamızda yüzlerce mutlu müşteri bırakmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz.

Ankara ikinci el eşya alan yerler

2. El Spot Eşya Alanlar

Elinizde toplu halde satmayı düşündüğünüz spot eşya var ise dorğu yerdesiniz. Elinizdeki her tülü spot eşya ve ikinci el eşyaları yüksek bedellerden satın alıyoruz. Ankara'nın neresinde olursa olsun eşyalarınız bulundukları adresten teslim alınır. Eşyalarınızı piyasa şartlarını gözönünde bulundurarak en iyi şartlarda alıyoruz. Ankara'nın her noktasına servisimiz ve hizmetimiz vardır. Ödemelerinizi eşya tesliminde nakit olarak yapılır. Ankara ikinci el eşya alan yerler kapsamında faaliyet gösteren firmamız Sarışen Spot, uzman personeliyle her zaman yanınızdadır.

Teklif almak için eşyalarınız hakkında kısaca bilgi verin ya da fotoğraflarını whatsapp uygulaması üzerinden bize gönderin. Ödemeler eşya tesliminde anında yapılır. Telefon numaramızdan  (0533 736 93 11) bizi arayabilir veya eşya fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından incelenen eşyalarınız için en uygun teklif gönderilecektir. Piyasa şartlarına göre en uygun teklifi vereceğimizden emin olabilirsiniz.Ankara'nın her yerine servisimiz vardır. Eşyalarınızı isterseniz yerinde görerek de teklifimizi verebiliriz. Ankara'nın neresinde olursa olsun eşyalarınız adresinizden teslim alınır.

Ankarada eski eşya alım satım

Satın alım kriterlerimize uyan her türlü eşya için teklif verebiliriz. Mobilya, beyaz eşya, elektronik eşya, antika eşya her ne olursa olsun mutlaka bizden teklif almayı unutmayın her türlü ikinci el eşya veya hiç kullanılmamış ürünler için teklif isteyebilirsiniz. Vermiş olduğunuz bilgiler veya fotoğraflar uzman personellerimiz tarafından değerlendirilir ve en uygun fiyat teklifi verilir. İkinci el eşyalarınızı yüksek bedellerden yerinde alıyoruz. Ödemeleriniz eşya tesliminde nakit olarak yapılır. Fiyat teklifimiz üzerinde anlaşmaya varırsak bölgenizden sorumlu personelimiz kısa sürede sizinle bağlantıya geçip süreci başlatacaktır.

Ankara eski eşya alanlar

Ankara'da uzun yıllar eski eşya alanlar konusunda hizmet vermekteyiz. Her türlü eşya için teklif isteyebilirsiniz. Uzman ekibimize her türlü konuda danışabilirsiniz. İkinci el eşyalarınız konusunda uzman ekibimiz tarafında incelenir ve fiyatlandırılır. Piyasa şartlarına göre en iyi teklifi alacağınızdan emin olabilirsiniz. Sizleri kesinlikle sıkıntıya sokmayacak veya herhangi bir kafa karışıklığına sebep olmayacak bir fiyatlandırma politikamız vardır. Toplu alımlarda çok daha cazip fiyat tekliflerimiz vardır. Ankara'da bulunuyorsanız ve eski eşyalarınızı satmaya karar verdiyseniz mutlaka bizimle bağlantıya geçin.

Telefon ile arayarak teklif alabilirsiniz

Telefon numaramızdan, (0533 736 93 11)  arayıp eşyalarınız hakkında bilgi verek de teklifinizi anında alabilirsiniz. Eşyalarınızın daha iyi değerlendirilebilmesi için satmayı düşündüğünüz eşyaların birkaç açıdan çekilmiş fotoğraflarını gönderebilirsiniz.

Size uygun olursa ikinci el eşyalarınızı yerinde görerek de teklif oluşturabiliriz. Teklifimiz sizin için de uygun olursa bölgenizden sorumlu ekibimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçerek alım satım işlemini başlatacaktır. Uzman personellerimizden ikinci el eşya konusunda her türlü desteği alabilirsiniz. Bizi arayın eski eşya fotoğraflarınızı bize gönderin hemen teklifinizi alın. Ankara içinde her yere servisimiz ve hizmetimiz vardır. Eşyalarınız ücretsiz olarak adresinizden teslim alınır. Uzman personelimiz tarafından eşyalarınız değerlendirlir. Sizin için uygun olan bir zaman diliminde eşyalarınız adresinizden teslim alınır. Ödemeniz eşya tesliminde anında nakit olarak yapılır. Her türlü eşya için bizden teklif alabilirsiniz.