İkinci El Beyaz Eşya Alanlar Ankara

Elinizdeki beyaz eşya ve benzeri tüm ikinci el eşyalarınızı adresinizden satın alıyoruz. Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçip süreci başlatıyor. Sarışen Spot olarak yıllardır bu sektörde faaliyetteyiz. Sizlere her türlü yol göstermek için hizmetinizdeyiz.

İkinci el eşya foto gönder Ankara içi tüm ilçe ve semtlerde ikinci el eşya ve ürünlerinizi yüksek bedellerden satın alıyoruz. Bizden teklif almadan ikinci el eşya satışınıza karar vermeyin. Her türlü ikinci el eşya için bizden teklif alabilirsiniz.

İkinci el beyaz eşya alanlar Ankara, Ankara 2. el eşya pazarı

Ankara'da ikinci el eşya pazarı

Firmamız Ankara'da uzun yıllardır bu sektörde faaliyet göstermektedir. Tüm ilçe ve semtlere servisimiz ve hizmetimiz vardır. Elinizdeki her türlü eşya için bizden teklif alabilirsiniz. Uzman personelimizle hizmetinizdeyiz. Firma olarak müşteri memnuniyeti esasına göre çalışmaktayız, sizleri mağdur etmeyecek fiyat politikamız vardır. Toplu eşya satımlarında çok daha cazip fiyat teklifimiz olacaktır.

İkinci el eşya satmak istiyorsanız

Eğer evinizdeki veya ofisinizdeki eşyaları toplu halde satmak istiyorsanız bizi mutlaka aramalısınız. Tüm eşyalarınızı çok iyi bir fiyata satın alabiliriz. Eşyalarınızı bulundukları adreste görerek de fiyatımızı verebiliriz. Fiyatlandırmalarda piyasa değerleri gözönünde bulundurulur. Eğer verdiğimiz fiyat teklifinde mutabık kalınırsa ödemenizi anında yapabiliriz.

İkinci el eşyalar için uygun fiyat

İhtiyaç duyduğunuz ikinci el eşya veya spot eşya için de bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Firmamız uzun yıllar eski eşya alım satım sektöründe faaliyet göstermektedir. Mağazamızı ziyaret ederek satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Dilerseniz talep ettiğiniz eşyalar doğrultusunda size uygun olacak eşyaların fotoğraflarını sizinle paylaşabiliriz. Satın aldığınız eşyaları adresinize ücretsiz olarak teslim ediyoruz. Eşyalarınızın kurulumları uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

Her türlü eski eşya alımı yapıyoruz

Satın alma kriterlerimize uyan her türlü eşya için bizden teklif alabilirsiniz. Mobilya takımları, beyaz eşya, elektronik eşya, antika eşya, aklınıza gelen her türlü eski eşya için mutlaka bizden teklif alın. Toplu eşya alımlarında çok daha cazip fiyat tekliflerimiz olacaktır.

Eşyalarınız adresinizden teslim alınır

Gönderdiğimiz fiyat teklifimiz sizin için de uygun olursa, bölgenizden sorumlu ekibimiz en kısa zamanda sizinle bağlantıya geçecektir. Sizin için uygun olan bir zaman diliminde eşyalarınız teslim alınacak ödemeniz de eşya tesliminde nakit olarak yapılacaktır.