Eski Eşya Alanlar Ankara

Ankara'nın tüm ilçelerinde eski eşya ve ürünleriniz yerinde alınır. Ödemeniz anında nakit olarak yapılır. İkinci el eşya fotoğraflarını whatsapp üzerinden göndererek veya telefonlarımızdan arayıp bilgi vererek bizden teklif alabilirsiniz.

İkinci el eşya foto gönder Eşyalarınızın fotoğraflarını Whatsapp uygulaması (0533 736 93 11) üzerinden bize göndererek ya da eşyalarınız hakkında kısaca bilgi vererek teklif alabilirsiniz. Dilerseniz eşyalarınızın bulunduğu adresi ziyaret edip yerinde de teklifimizi verebiliriz.. Ödemeler eşya tesliminde anında nakit olarak yapılır.

Eski eşya alanlar Ankara

Eski eşya alanlar konusunda lider firma

Ankara'da 2003 yılından beri ikinci el eşya alım satım işinde faaliyet gösteren Sarışen Spot, eski eşyalarınızı en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz fırsatı sunmaktadır. İkinci el hiç kullanılmamış yeni eşyalarınız çok fazla değer kaybına uğratılmadan yerinde teslim alınır.

İkinci el eşya alma isteğiniz varsa

Eğer spot eşya veya ikinci el eşya almak istiyorsanız mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz ürün gruplarına ait fotoğraf ve bilgiler anında iletilecektir. Satın aldığınız eşyalar adresinize ücretsiz olarak teslim edilir ve kurulumları yapılır.

Her türlü 2 el eşya alıyoruz

Her türlü kullanılmış veya kullanılmamış 2. el eski eşya için en uygun teklifi almak için bizi arayabilir veya eşyalarınızın fotoğraflarını bize gönderebilirsiniz.. Ankara ikinci el eski eşya alan firmalar arasında uzun yıllardır başarıyla hizmet veren firmamız, eski eşya ve ürünler için en uygun teklifi verecektir.

Ankara ikinci el eşya pazarı

Fiyat teklifimiz sizin açınızdan da makul görülürse, eşyalarınız bulundukları adresten en kısa sürede teslim alınır. İkinci el eşya pazarı için doğru adrestesiniz, eski eşya alım satım konusunda her türlü yardıma hazırız.

Eski eşya alım satım süreci nasıl işler

Tekliflerimiz herhangi bir firma ile hazırlanmaz ve kimseyle paylaşılmaz, eşyalarınız için en uygun teklifi aldığınızdan emin olabilirsiniz.

  • Eski eşya fotoğraflarını gönderin.
  • Ekibimiz uygun teklifi hazırlayıp size gönderir.
  • Teklifimizi kabul ederseniz, eşyalarınız adresinizden teslim alınır.
  • Ödemeler eşya tesliminde nakit olarak yapılır.

İkinci el eşya alımı satımı konusunda mutlaka bizimle bağlantıya geçin.