Eryaman İkinci El Eşya Alanlar

Foto gönder teklif iste

İkinci el eşyalarınızın fotoğraflarını Whatsapp üzerinden bize gönderip teklif isteyebilirsiniz. Telefon numaralarımıza (0533 736 93 11) mesaj göndererek veya arayıp eski eşyalarınız hakkında bilgi vererekte teklif alabilrsiniz.

İkinci el eşya foto gönder Kriterlerimize uyan her türlü ikinci el eski eşyayı satın alıyoruz. Hemen arayıp eşyalarınız hakkında bilgi verip satışınızı yapabilirsiniz. Ankara ikinci el eşya alanlar olarak en uygun teklifi göndereceğimizden emin olabilirsiniz. Uzun yıllar bu alanda hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyeti felsefesiyle yola devam etmektedir.

Eryaman ikinci el eşya alanlar satanlar

Az kullanılmış 2. el eşyalarınız için yüksek fiyat

Az kullanılmış 2. el eşyalarınızı yüksek bedellerden satın alıyoruz. Hiç kullanılmamış ürünleriniz için de bizden teklif alabilirsiniz; sizleri mağdur etmeyecek fiyat politikamız vardır.

Eşyalarınız adresinizden teslim alınır

Verdiğimiz teklif sizin için de uygun olursa, size en yakın servisimiz eski eşyalarınızı bulunduğu adresten teslim alacaktır. Herhangi bir ekstra ücret talep edilmez. Her türlü şikayetinizde merkezimizi arayarak konu hakkında bilgi verebilirsiniz.

İkinci el eşya almak istiyorsanız

İkinci el veya spot eşya ihtiyacınız varsa mağazamızı ziyaret ederek gerekli temini yapabilrsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda size uygun ürünlerin fotoğraflarını ve özelliklerini tarafınıza iletebiliriz. Eşyalarınızı ücretsiz olarak adresinize teslim ediyor ve kurulumlarını yapıyoruz.

Tekliflerimiz sadece size gönderilir

Eksperlerimizin eşyaları incelemesi ve şartları belirtmesi ile ikinc el eşyalarınız için en iyi fiyat teklifini aldığınızdan emin olabilirsiniz..

Elinizdeki ikinci el eski veya yeni eşyalarınızı satmaya karar verdiyseniz, bizden teklif almadan satışa karar vermeyin. Eryaman ikinci el eşya alanlar olarak en uygun teklifi vereceğimizden emin olabilirsiniz.

  • Telefon ile arayarak eski eşyalarınız hakkında bilgi verin,
  • Ya da eşyalarınızın birkaç açıdan fotoğrafını Whatsapp üzerinden gönderin.
  • Teklifimizi hemen iletelim,
  • Anlaşmaya vardığıımz taktirde, en yakın servisimiz sizinle iletişime geçsin,
  • Eşyalarınız adresinizden teslim alınsın,
  • Ödemeniz anında nakit olarak yapılsın

Birlikte çalışmak dileğiyle