Kavaklıdere İkinci El Eşya Alanlar

Ankara Kavaklıdere ve civarındaki eski eşya ve spot eşyalarınızı piyasa değerlerinden alıyoruz. Elinizde bulunan ve satmayı düşündüğünüz ikinci el eşyalarınız için bizi mutlaka arayın. Kafanızda hiç bir soru işareti kalmasın.

İkinci el eşya foto gönder Kullanılmış eski eşya veya hiç kullanılmamış ürünleriniz için teklif verebiliriz. Bize danışmadan eşyalarınızın satışına karar vermeyin. Firmamız ikinci el eşya konusunda lider firmalardandır.

Çankaya Kavaklıdere ikinci el eşya alanlar

Ankara Kavaklıdere ikinci el eşya alım satım

Çankaya Kavaklıdere civarında bulunan ikinci el eşya ve ürünlerinizi piyasa şartlarına göre iyi fiyatlardan satın alıyoruz. Satmayı düşündüğünüz 2 el eşya ve ürünleriniz hakkında kısaca bilgi verin anında teklifimizi gönderelim.

Whatsapp üzerinden ikinci el eşya, spot eşya fotoğraflarını gönderin

Elinizde bulunan ve satmayı planladığınız 2 el eşya, spot eşya, veya hiç kullanılmamış ürünler için bizden teklif alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey, ürünlerinizin fotoğraflarını Whatsapp uygulaması üzerinden bize ulaştırmaktır.

2 El eşyalar bulundukları adresten alınır

Teklifimizi kabul ederseniz, size en yakın ekibimiz eşyalarınızın bulunduğu adresten teslim alabilirler. Ödemeniz anında yapılır. İkinci el eşya konusunda her türlü konu için bizi arayabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

İkinci el eşya veya spot eşya

Eğer ikinci el eşya veya spot eşya almak isterseniz, mağazamızdaki ürünlerin fotoğraflarını instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz. İsterseniz mağazamızı da ziyaret edebilirsiniz. Eşyalarınız ücretsiz olarak adresinize teslim edilir ve ücretsiz olarak kurulumları yapılır.

İkinci el eşya alım satım süreci

Çankaya ikinci el eşya alanlar konusunda uzun yıllar hizmet veren firmamız, ikinci el eşya ve ürünleriniz için en iyi fiyatı teklif edecektir.

  • Eşyalarınızın fotoğraflarını bize Whatsapp üzerinden veya mesaj olarak gönderin.
  • Teklifimizi en kısa sürede gönderelim.
  • Bölgenizden sorumlu ekibimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçip uygun bir zamana randevu alsın.
  • Eşyalarınızı bulundukları adresten teslim alalım.
  • Ödemenizi nakit olarak eşya tesliminde yapalım.

Çankaya Kavaklıdere ve civarındaki ikinci el eşya, spot eşya veya yeni ürünlerinizi yüksek bedellerden satın alıyoruz. Uzman ekibimize danışmadan ikinci el eşya ve ürünlerinizin satışına karar vermeyin. Toplu halde eşya satışlarınızda çok cazip tekliflerimiz olacaktır.