Kızılay İkinci El Eşya Alanlar

Ankara Kızılay civarındaki eşyalarınızı isterseniz yerinde görerek fiyatlandırabiliriz. Ya da eşyalarınızın birkaç faklı açıdan çekilmiş fotoğraflarını gönderin, biz de değerlendirmemiz sonucunda kısa sürede teklifimizi gönderelim

İkinci el eşya foto gönder Kızılay bölgesindeki tüm ikinci el eşya ve ürünleriniz yüksek bedellerden satın alınır. Eşyalarınızı satmadan önce mutlaka bize danışın. Telefon ile arayarak teklif isteyebilirsiniz.

Çankaya Kızılay ikinci el eşya alanlar

Kızılay ikinci el eşya alım satım

Ankara Kızılay bölgesindeki ikinci el, eski veya yeni eşyalarınızı piyasa değerlerinden satın alıyoruz. Toplu eşya satımlarında cazip fiyat teklifimizi görmeden satışa karar vermeyin. Uzman ekibimiz sizler için en uygun fiyat teklifini gönderecektir.

Eşyalarınızın fotoğraflarını gönderin:

Elinizden çıkarmayı düşündüğünüz ikinci el eşya, spot eşya için fotoğraflarını göndermeniz yeterli olacaktır. Eşyalarınız incelendikten sonra teklifimiz en kısa sürede tarafınıza iletilecektir. Fiyatlarımız piyasa şartlarına göre belirlenir ve sizleri mağdur etmeyecek şekilde düzenlenir..

Eşyaları adresinizden teslim alıyoruz:

Ankara içinde her yere servisimiz vardır. Eşyalarınız nerede olursa olsun size en yakın servisimiz eşyalarınızı adresinizden teslim alacaktır. Size uygun olan bir zaman diliminde taşınma işlemi gerçekleştirilir. Ekstra ücret talep edilmez. Her türlü sorununuzda merkezimizle görüşme yapabilirsiniz.

İkinci el eşya veya spot eşya almak isterseniz

Yeni bir ofis açtınız veya kısa bir dönem için Ankara'da bulunmanız gerekiyor; ihtiyacınız olan tüm ikinci el eşya grubunu mağazamızdan tedarik edebilirsiniz. İsterseniz instagram hesabımızı takip ederek elimizdeki ikinci el eşya, spot eşya ve yeni ürünlerden haberdar olabilirsiniz.

Ankara İkinci el eşya sektöründe lider firma

Firmamız uzun yıllar ikinci el eşya, spot eşya konusunda faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyeti esastır. Konusunda uzman personelimiz sizlere her türlü konuda yardımcı olacaktır.

  • Eşyalarınız hakkında kısaca bilgi verin ya da fotoğraflarını gönderin.
  • Eşyalarınızı bulundukları adresten teslim alalım.
  • Ödemenizi nakit olarak yapalım.
  • Ankara içinde her yere servisimiz vardır.
  • İkinci el eşya satmaya karar verdiyseniz mutlaka bizden de teklif alın.

Ankara Kızılay ve civarındaki ikinci el eşya, spot eşya, eski eşya veya yeni ürünler için yüksek fiyatlar teklif ediyoruz. Eşyalarınızın satışını yapmadan önce mutlaka bize de danışın.