Ankara İkinci El Eşya Alımı Satımı

İkinci el eşya veya spot eşya satımı yapacaksanız bizi aramayı unutmayın. Telefon numaralarımıza mesaj bırakarak veya eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Ekibimiz hemen sizinle bağlantıya geçecektir.

İkinci el eşya foto gönder İkinci el eşya alımı satımı konusunda uzun yıllardır başarıyla hizmet vermekteyiz. Satmayı düşündüğünüz eski eşya ve ürünleri yüksek bedellerden satın alıyoruz. İkinci el eşya fotoğraflarını Whatsapp üzerinden gönderin anında teklifinizi alın.

Ankara ikinci el eşya alımı satımı, ikinci el eşya pazarı

Ankara ikinci el eşya alan firmalar

Ankara'da tüm ilçe ve semtlerde,  bizden teklif almadan 2. el eşya ve ürünlerinizin satışına karar vermeyin. Ankara ikinci el eşya pazarında uzun yıllardır başarıyla hizmet veren firmamız sizler için en uygun fiyat teklifinde bulunacaktır. İkinci el eşya ve ürünlerinize en iyi teklif için mutlaka bizi arayın.

İkinci el eşya satmak için bizi arayın

Sarışen Spot uzun yıllar ikinci el eşya sektöründe faaliyet göstermektedir. Sizler için en iyi çözümleri üretmeye çabalıyoruz. Birkaç açıdan çekilmiş eski eşya fotoğraflarınızı bize gönderin. Anında teklifimiz iletelim. İkinci el eşya sektöründe tecrübeli uzman personelimiz en doğru değerlendirmeyi yapıp en doğru fiyatlandırmayı yapacaktır.

İkinci el eşya satışı yapıyoruz

Eğer ikinci el eşya satın almak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Elimizde her türlü eşya grubu bulunmaktadır. İsterseniz elimizdeki eşyaların fotoğraflarını sizinle paylaşabiliriz. Satın aldığınız eşyalar adresinize ücretsiz olarak taşınıp kurulumları yapılacaktır. Herhangi bir ek ücret ödemeden en kısa sürede eşyalarınız teslim edilecektir.

Anında ödemenizi yapıyoruz

Fiyatlarımızı siz de uygun bulursanız, ekibimiz sizin için de uygun olan bir zamanda eşyaları teslim almaya gelecektir. Ödemeleriniz eşya tesliminde nakit olarak yapılır.

Ankara ikinci el eşya alan firmalar

Elinizden çıkarmayı düşündüğünüz her türlü ikinci el eşya ve ürünler için yüksek bedeller ödüyoruz. Firma olarak müşteri memnuniyeti bizim için esastır. Konusunda uzman ve tecrübeli ekibmiz ile birlikte her türlü yardım için yanınızdayız. Mutlaka bizi arayın, eşyalarınız için en doğru değerlendirmeyi yapalım.

İkinci el eşya fotoğraflarını bize gönderin, ya da bizi arayıp eşyalarınız hakkında kısaca bilgi verin. Uzman personelimiz ikinci el eşyalarınızı değerlendirsin. Bulunduğunuz bölgeden sorumlu ekibimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir. Sizin için uygun olan bir zaman diliminde eşyalarınız teslim alınır ve ödemeniz anında yapılır.