Bilkent İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşyalarınızı satmaya mı karar verdiniz? Peki eşyalarınızın piyasa değer nedir? "Birkaç firmaya sordum aşağı yukarı aynı fiyatı verdi", peki ya bu firmalar birbirinden haberdar ise ve size ortak bir teklif sunuyorlarsa. Bence siz en iyisi bizi arayın bu ve benzeri sorularla muhattap olmayan. Yılların tecrübesi ve müşterilerimizin güveniyle geldiğimiz bu noktada sizlere her türlü yardıma hazırız.

İkinci el eşya foto gönder Az kullanılmış veya yeni eşyalarınızı piyasa değerlerinden satın alıyoruz.. İkinci el eski eşya ve ürünleriniz için mutlaka bizden de teklif alın.

Ankara Bilkent ikinci el eşya alanlar

Bilkent bölgesi ikinci el eşya alanlar

Çankaya Bilkent bçlgesinde bulunan eşyalarınızın yüksek bedellerden satın alınır. Ödemeleriniz eşya tesliminde nakit olarak anında ödenir. İkinci el eşya ve ürünlerinizi bizden de teklif almadan satışına karar vermeyin..

Eşyalarınız hakkında kısa bilgi verin

Telefon ile arayarak veya fotoğraf göndererek ikinci el eşya ve ürünleriniz hakkında bizi bilgilendirin. Satın alam akriterlerimize uygun her türlü ikinci el eski veya yeni eşya ve ürünleriniz piyasa değerlerinden satın alınacaktır.

Spot veya ikinci el eşya satın almak isterseniz de bizi arayın

İlgilendiğiniz ürün grubunu belirtirseniz, elimizdeki size uygun ürünlerin özelliklerini ve fotoğraflarını payalaşabiliriz.. Eşyalarınızı adresinize teslim ediyoruz. Kurulumları ücretsiz olarak tarafımızdan yapılmaktadır.

İkinci el eşya pazarı nasıl çalışır

Ankara ikinci el eşya alanlar olarak uzun zamandır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Felsefemiz müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Alım satım sürecinde yaşanılacak herhangi bir sıkıntıyı merkezimize bildirerek düzeltimesini talep edebilirsiniz..

  • İkinci el eşya ve ürünleriniz hakkında uzman ekibimizie kısaca bilgi verin.
  • Mümkünse eşyalarınızın fotoğrafalarını bizimle paylaşın.
  • Satın alama kriterlerimiz euyna her türlü ikinci el eşya için teklif isteyebilirsiniz..
  • Bilkent bölgesinden sorumlu ekibimiz adresinizden teslim alsın.
  • Nakit olarak ödemenizi eşya tesliminde  yapalım.

Az kullanılmış veya yeni ikinci el eşya ve ürünlerinizi sizleri mağdur etmeden yüksek bedellerden satın alıyoruz. Satmayı düşündüğünüz her türlü eşya için bizden teklif alabilirsiniz.

Birlikte çalışmak dileğiyle