Ayrancı İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eski veya yeni eşya ve ürünlerinizi bizden teklif almadan satmayın. Çankaya Ayrancı bölgesi ikinci el eşya alanlar konusunda uzun yıllar hizmet veren firmamız eski veya yeni eşya ve ürünleriniz için en iyi teklifi gönderecektir. Eşyalarınızın fotoğraflarını telefon numaramıza ilettiğinizde en yakın servisimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir.

İkinci el eşya foto gönder Bize Whatsapp uygulaması (0533 736 93 11) üzerinden eşyalarınızın fotoğraflarını iletin. İsterseniz bizi arayarak da eşyalarınız hakkında kısaca bilgi verebilirsiniz.

Çanlaya Ayrancı ikinci el eşya alanlar

Ayrancı İkinci El Eşya Alanlar

Ankara Ayrancı semtinde satmayı düşündüğünüz tüm eşyaları satın alabiliriz. Bizi arayarak elinizde bulunan ürünler hakkında lütfen kısaca bilgi verin. Daha sonra ekibimizden yetkili bir çalışanımız sizinle bağlantıya geçip detaylar hakkında sizi bilgilendirecektir.

Eşyalar istediğiniz zaman teslim alınır

İkinci el eşyalarınız sizin için uygun olan bir zaman diliminde teslim alınır. Ankara'nın neresinde olursanız olun size en yakın servisimiz sizinle temasa geçecektir..

İkinci el eşya almak istiyorsanız

İkinci el spot eşya almak isterseniz mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. İlgilendiğiniz ikinci el eşya grubunu bize iletirseniz elmizdeki uygun ürünler hakında tarafınıza bilgi verebiliriz..

İkinci el eşya alım satım süreci

İkinci el eşya ve ürünleriniz için teklifimizi kabul ederseniz. Çok kısa bir sürede herhangi bir problem yaşamadan alım satım işlemi gerçekleştirilecektir.

  • Eşyalarınızın fotoğraflarını Whatsapp üzerinden gönderin.
  • İkinci el eşya ve ürünleriniz için teklifimizi hazırlayıp tarafınıza gönderelim.
  • Eşyalarınızı yerinde görüp teslim alalım.
  • Çankaya Ayrancı bölgesindeki en yakın servisimiz sizi arasın.
  • Satın aldığımız 2 el eşyalarınızın ödemesini anında yapıyoruz.
  • 2. el eski eşya alım satım alanında uzun yıllar hizmet veren firmamızda müşteri memnuniyeti esastır.

Eski eşya ve ürünlerinizi satmadan önce mutlaka bizi arayın. İkinci el eşya ve ürünlerinizin fotoğraflarını tarafımıza iletin en iyi teklifi gönderelim.