Ankara 2 El Eşya Satışı

Ankara içinde hemen hemen tüm ilçe ve semtlerde ikinci el eşya alımı ve satımı yapıyoruz. Eşya fotoğraflarınızı bize ulaştırdığınızda çok kısa bir süre sonra teklifimizi size bildirebiliriz. Telefon numaralarımıza mesaj bırakırsanız yetkili personelimiz sizi arayacaktır. Süreç ile ilgili gerekli bilgilendirmeyi size yapacaktır.

İkinci el eşya foto gönder Elinizdeki eşyalarınızın fotoğraflarını bize gönderdiğinizde hemen değerlendirmeye alınır ve en kısa sürede fiyatlandırma yapılır. Herşeyden önce müşterinin direktifleri doğrultusunda bir fiyatlandırma yapılır. Ancak gerekirse eşyalarınız yerinde ziyaret edilir ve görerek teklif verilebilir.

Ankara 2 el eşya satışı

2. el eşya satmak mı istiyorsunuz?

Ankara içinde her noktaya hzimetimiz vardır. Aklınıza gelen her türlü eşya için (ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya, televizyon, çamaşır makinesi vb.) bizden teklif almanız mümkündür. Sadece eşyalarınız hakkında kısaca bilgi verin ya da eşya fotoğraflarınızı whatsapp üzerinden bize gönderin. Ayrıca size her türlü danışmanlık da yapabiliriz. Aklınıza gelen sorular için veya sadece eşyalarınızın piyasa değerini öğrenmek için de bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Ekibimiz her an yardımınıza hazırdır.

Spot eşya satmak mı istiyorsunuz?

Elinizdeki toplu haldeki spot eşyaları satmak istiyorsanız tüm eşyalarınızı hemen satın alabiliriz. Eşyalarınızı yerinde görerek değerlendiririz ve anında teklifimizi veriririz. Anlaşmaya varılabilirse en kısa zamanda da eşyalarınızı hemen teslim alırız. En kısa sürede problemsiz ve sıkıntısız bir alım satım süreci gerçekleşecektir. Ürünlerinizin renk, doku, garanti durumu, kullanılan materyaller gibi detayları iletirseniz fiyat verme sürecimiz çok daha efektif olacaktır.

Antika veya tarihi değeri olan eşya mı satmak istiyorsunuz

Eğer elinizde tarihi değeri olduğunu düşündüğünüz bir ürün varsa veya antika olduğunu düşündüğünüz bir eşyanız varsa, bizimle bağlantıya geçip eksperimiz tarafından eşyalarınızın incelenmesini sağlayabiliriz. Bunun için eşyanızın detaylı bir şekilde çeşitli açılardan fotoğraflarını çekip bize gönderin ve teklifimizi bekleyin.

Ankara'da 2 el eşya pazarı

İkinci el eşya sektöründe en tecrübeli firmalardan biriyiz. 2003 yılından beri bu sektörde başarı ile faaliyette bulunmaktayız. Tecrübeli çalışanlarımız eşyalarınız için en doğru değerlendirmeyi yapacaklardır.

Eşyalarınızın özelliklerini anlatır veya fotoğraflarını gönderirseniz hemen teklifimizi gönderebiliriz. Teklifleri kendi personelimiz hazırlamaktadır daha sonra sadece size gönderilir.