Ankara 2. El Eşya Pazarı

Sarışen Spot, Ankara ikinci el eşya alım satım olarak çok uzun süredir bu sektörde yer almaktayız. Ekibimiz ve firmamızın tecrübesi size en doğru yolu gösterecektir. Telefon ederek bizimle bağlantıya geçebilir ve eşyalarınızın fotoğrafını göndererek de bizden anında teklif alabilirsiniz.

İkinci el eşya foto gönder Ankara 2. el eşya pazarı olarak her ilçe ve semtte bulunan eski eşyalarınızı yüksek bedellerden satın alıyoruz. Bizi arayarak anında teklif alabilirsiniz.Eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek ya da kısaca bilgi vererek teklif alabilirsiniz.

Ankara 2 el eşya pazarı, ikinci el eşya alanlar

Ankara ikinci el eşya alım satım

Firmamız Sarışen Spot uzun yıllardır ikinci el eşya konusunda hizmet vermektedir. Tüm ilçe ve semtlerde bulunan ikinci el eşya ve ürünlerinizi anında alıyoruz. Nakit olarak ödeme yapıyoruz. Elinizdeki ikinci el eşya ve ürünleri satmak istiyorsanız mutlaka bizimle bağlantıya geçin. Bizden teklif almadan eşya satışınızı yapmayın. Uzman personelimize her türlü konuda danışabilirsiniz. Yıllardır güleryüzlü ekibi ile hizmet veren firmamız için müşteri memnuniyeti esastır.

Her türlü eşya alımı yapmaktayız

Satın alma kriterlerimize uyan her türlü ikinci el eşya satın almaktayız. İster mobilya ister beyaz eşya ister antika eşya olsun tüm eski eşya ve ürünler için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Sizleri mağdur etmeyecek bir fiyat politikamız vardır, özellikle az kullanılmış veya yeni ürünlerinizi piyasa değerlerinden satın alıyoruz.

Adresinizden teslim alyoruz

İkinci el eşya ve ürünleriniz bulundukları adresten teslim alınır. Fiyat teklifimiz sizin için uygun olursa, bölgenizden sorumlu ekibimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir. Eşyalarınız bulundukları adresten sizin için uygun olan bir zaman diliminde teslim alınacaktır.

İkinci el eşya ihtiyacınız varsa

Eğer ikinci el eşya veya spot eşya satın almak isterseniz de bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Mağazamızı ziyaret ederek ihtiyacınız olan eşyaları satın alabilirsiniz. Satın aldığınız eşyalar adresinize teslim edilir ve ücretsiz olarak kurulumları yapılır.

İkinci el eşya sektöründe lider firma

Uzun yıllardır eski eşya alım satım konusunda faaliyet göstermekteyiz. Uzman personelimizle her türlü ihtiyacınızda yanınızdayız. Bizden teklif almadan eşyalarınızın satışına karar vermeyin. Ankara için her noktaya servisimiz ve hizmetimiz vardır. Anlaşmaya varıldığı taktirde bölgenizden sorumlu ekibimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir.