Anıttepe İkinci El Eşya

Sarışen Spot olarak her türlü ikinci el eşya ve ürünlerinizi bulundukları adresten satın alıyoruz. Bizden teklif almadan eşyalarınızın satışına karar vermeyin. Teklif almak için telefon numaralarımızdan bizi arayarak ikinci el eşyalarınız hakkında kısaca bilgi verebilirsiniz. Eşyalarınızın fotoğraflarını Whatsapp üzerinden gönderirseniz anında teklifimizi gönderebiliriz. Konusunda uzman personelimizle her zaman yanınızdayız. Her türlü sıkıntıyı anında merkezimize iletebilirsiniz. Teklifimizi uygun bulursanız bölgenizden sorumlu ekibimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Anıttepe ikinci el eşya alanlar olarak yıllardır hizmet veren firmamız, sizleri mağdur etmeyecek fiyat politikası ile hizmet vermektedir. İster ikinci el mobilya, ister ikinci el beyaz eşya ya da antika eşya olsn satın alm kriterlerimize uyan her türlü ikinci el eşya satın alıyoruz.

Eşyalarınız adresinizden teslim alınacaktır. Ödemeler eşya tesliminde anında nakit olarak yapılacaktır. Sizin için uygun olan bir zaman diliminde alım satım işlemi çok kısa sürede sonlandırılacaktır. Eşyalarınızı satmadan önce mutlaka bizden de teklif almayı unutmayın.

Birlikte çalışmak dileğiyle.